Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
09.-13.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
616800 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 09:30 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Lekič Milan |
: |
Pod Plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha 8 |
Tel. (1): |
608952848 |
E-mail: |
m.lekic@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: ředitel-Milan Lekič--mobil 608952848, zdravotník Miroslav Váňa, vrchní rozhodčí Kateřina Hejnová (Kvalifikace) ing.Frantisek Steiner ( Hlavní soutěž) Prezence do kvalifikace osobně nebo formou SMS v pátek 9.6. do 9:30, zahájení hry v 10:00 hod. Prezence do hlavní soutěže v pátek do 18:00 hodin, následuje losování. Program na sobotu bude zveřejněn po vylosování.
Nominace na MČR z Přeboru Prahy. Kvóta pro PTS- 8 míst (4 dle výsledků přeboru+4 vk PTS)
Postupují semifinalisté. V případě, že se v semifinále umístí hráč (ka), který má zaručenu přímou účast v MČR (do 10.místa rCŽ), přechází jeho postupové místo do dalších kol (čtvrtfinále atd.) s přihlédnutím k CŽ. Vklad do kvalifikace je 200Kč a do hlavní soutěže 400 Kč .Postupující z kvalifikace tak doplatí 200 Kč. QR code pro zaplacení startovněho v hlavní soutěži naleznete na naší fcb stránce. Jinak je možné přes něj platit i na místě. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
9 |
45 |
|
|
03.05.2023 18:18:57 |
2. |
Uhrová Nela |
02.04.2009 |
LTC Houštka |
20 |
35 |
|
|
06.04.2023 08:05:50 |
3. |
Chlumská Laura |
25.03.2010 |
TK Sparta Praha |
21 |
30 |
7 |
|
13.04.2023 11:05:25 |
4. |
Zajíčková Kateřina |
07.02.2010 |
TK Sparta Praha |
31 |
30 |
2 |
|
05.04.2023 08:05:04 |
5. |
Meszárošová Elly |
10.12.2009 |
TJ Spoje Praha |
35 |
25 |
|
|
25.04.2023 18:45:32 |
6. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
40 |
25 |
|
|
06.04.2023 20:36:11 |
7. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
51 |
25 |
5 |
|
30.04.2023 21:25:21 |
8. |
Irahola Natalie |
23.07.2009 |
SK HAMR, z.s. |
58 |
20 |
|
|
10.04.2023 22:31:15 |
9. |
Tichá Julie |
28.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
64 |
20 |
|
|
05.04.2023 12:12:48 |
10. |
Benáčková Veronika |
22.06.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
65 |
20 |
|
|
05.04.2023 08:04:34 |
11. |
Malá Kristýna |
07.05.2009 |
TK Olymp Praha |
77 |
15 |
|
|
06.04.2023 19:47:42 |
12. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
90 |
15 |
|
|
15.04.2023 20:13:07 |
13. |
Teiralová Adéla |
16.02.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
93 |
15 |
|
|
14.04.2023 14:44:10 |
14. |
Dušková Darina |
14.10.2010 |
I.ČLTK Praha |
100 |
15 |
36 |
|
06.04.2023 09:34:36 |
15. |
Vejšická Alžběta |
28.03.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
108 |
15 |
|
|
12.04.2023 09:45:17 |
16. |
Vávrová Lucie |
07.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
118 |
12 |
17 |
|
12.04.2023 11:28:26 |
17. |
Horáková Renata |
09.01.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
120 |
12 |
|
|
08.05.2023 18:47:18 |
18. |
Rathanová Kateřina |
25.08.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
122 |
12 |
|
|
27.04.2023 09:34:36 |
19. |
Petrásek Anna Marie |
03.12.2009 |
SK Meteor Praha |
126 |
12 |
|
|
07.05.2023 19:14:01 |
20. |
Cenklová Adriana |
11.02.2010 |
LTK Klatovy |
138 |
12 |
58 |
|
05.04.2023 23:27:06 |
21. |
Vernerová Sabina |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
142 |
12 |
18 |
dle nvk |
18.04.2023 17:42:38 |
22. |
Miketová Nicoletta |
25.12.2010 |
TK Sparta Praha |
161 |
9 |
272 |
volná karta |
05.04.2023 14:31:00 |
23. |
Zimová Lela |
09.07.2010 |
Lokomotiva Praha |
226 |
9 |
90 |
volná karta; Pořadatel |
09.04.2023 18:03:23 |
24. |
Krejčíková Viktorie |
03.01.2011 |
TK Sparta Praha |
264 |
6 |
14 |
dle nvk |
02.06.2023 10:55:20 |
25. |
Marešová Beata |
12.07.2012 |
TK Sparta Praha |
311 |
6 |
27 |
volná karta |
10.04.2023 17:27:27 |
26. |
Drábová Sára |
21.09.2011 |
SK HAMR, z.s. |
342 |
6 |
35 |
volná karta |
19.04.2023 11:41:02 |
27. |
Halfarová Eva |
04.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
370 |
4 |
28 |
dle nvk |
05.06.2023 09:35:08 |
28. |
Jelínková Adéla |
10.01.2011 |
TK Olymp Praha |
591 |
3 |
19 |
dle nvk |
06.04.2023 07:25:11 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tofi Satine |
30.01.2010 |
TK Sparta Praha |
171 |
9 |
127 |
|
08.05.2023 17:12:31 |
2. |
Frühaufová Nela |
27.08.2009 |
LTC Modřany 2005 |
183 |
9 |
|
|
24.05.2023 17:36:40 |
3. |
Baarová Natálie |
12.01.2010 |
TENIS Klánovice |
189 |
9 |
71 |
|
16.04.2023 10:36:20 |
4. |
Martincová Denisa |
04.09.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
202 |
9 |
|
|
25.04.2023 07:41:16 |
5. |
Žáčková Marcela |
26.11.2010 |
TJ Spoje Praha |
213 |
9 |
87 |
|
25.04.2023 16:12:08 |
6. |
Jámborová Ema |
28.09.2010 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
228 |
9 |
123 |
|
05.04.2023 08:16:41 |
7. |
Kasperova Tereza |
29.07.2010 |
Lokomotiva Praha |
241 |
6 |
80 |
|
12.04.2023 14:20:43 |
8. |
Sirová Eliška |
13.03.2010 |
TJ Solidarita Praha 10 |
280 |
6 |
188 |
volná karta; pořadatel |
05.04.2023 18:26:32 |
9. |
Hanzíková Aneta |
22.11.2010 |
TK Start Praha-Topolka |
289 |
6 |
112 |
|
30.05.2023 09:18:55 |
10. |
Pacltová Magdaléna |
09.08.2010 |
TO Bohemians Praha |
295 |
6 |
191 |
|
24.04.2023 15:30:09 |
11. |
Slobodová Kamila |
16.08.2010 |
SK HAMR, z.s. |
304 |
6 |
176 |
|
12.04.2023 23:25:31 |
12. |
Levans Millydee |
10.10.2009 |
TK Sparta Praha |
304 |
6 |
|
volná karta |
16.04.2023 18:12:02 |
13. |
Zeinerová Victoria |
27.07.2011 |
LTC Modřany 2005 |
349 |
4 |
88 |
volná karta |
08.04.2023 19:00:57 |
14. |
Kubíková Kateřina |
05.04.2012 |
I.ČLTK Praha |
373 |
4 |
91 |
|
27.04.2023 17:33:19 |
15. |
Ulihrachová Ella |
07.06.2011 |
TK Sparta Praha |
463 |
4 |
93 |
volná karta |
09.05.2023 05:52:08 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dušková Diana |
21.08.2012 |
LTC Modřany 2005 |
661 |
3 |
94 |
|
08.05.2023 20:59:01 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Flekalová Lucie |
21.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
345 |
6 |
206 |
odhlášeno hráčem |
29.04.2023 14:14:23 |
2. |
Hüblová Karolína |
19.06.2009 |
LTC Litvínov |
661 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
17.05.2023 22:38:16 |
3. |
Fáčková Tereza |
07.12.2011 |
SK HAMR, z.s. |
829 |
1 |
304 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2023 07:13:12 |
4. |
Mojžíšová Vendula |
26.02.2009 |
TK Olymp Praha |
26 |
30 |
|
IS: lhůta 5 dní |
31.05.2023 09:41:34 |
5. |
Školoudová Emílie |
07.01.2009 |
TK Sparta Praha |
468 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2023 14:32:37 |
6. |
Hugová Kateřina |
07.07.2012 |
LTC Modřany 2005 |
387 |
4 |
124 |
odhlášeno hráčem |
01.06.2023 14:26:19 |
7. |
Hrnčířová Anna |
06.09.2011 |
TENIS Klánovice |
338 |
6 |
140 |
odhlášeno hráčem |
03.06.2023 08:53:05 |
8. |
Reifová Justýna |
12.02.2011 |
LTC Modřany 2005 |
493 |
4 |
24 |
odhlášeno hráčem |
03.06.2023 09:02:54 |
9. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
214 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
03.06.2023 12:00:03 |
10. |
Jančarová Mariana |
01.11.2010 |
TK Sparta Praha |
191 |
9 |
116 |
odhlášeno hráčem |
03.06.2023 18:38:21 |
11. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
135 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2023 14:35:18 |
12. |
Andrlová Katka |
07.08.2011 |
TJ Spoje Praha |
397 |
4 |
341 |
odhlášeno hráčem |
05.06.2023 07:56:40 |
13. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
107 |
15 |
25 |
odhlášeno hráčem |
05.06.2023 10:58:25 |
14. |
Hladíková Alexandra |
19.10.2010 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
438 |
4 |
304 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2023 15:36:28 |
15. |
Jiráková Sofie |
01.08.2012 |
I.ČLTK Praha |
661 |
3 |
33 |
odhlášeno pořadatelem |
07.06.2023 15:42:37 |
16. |
Staňková Laura |
05.09.2011 |
TK Olymp Praha |
328 |
6 |
13 |
odhlášeno pořadatelem |
08.06.2023 17:59:57 |
|