Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
JODA CUP
Pořadatel:
TC-MJ TENIS Líšeň
Datum:
27.-29.08.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Rašovská Viola
(1)
Rašovská
Pohanková
Štěpánková Aneta
6:1, 6:0
Pohanková
Pohanková Adina
6:2, 6:2
Pohanková
Pásková Anna
6:1, 6:3
Pásková
Pásková
Blažíková Tereza
6:0, 6:0
Blažíková Tereza
Pohanková
Kuswito Armini
(4)
6:1, 6:1
Kuswito
Kuswito
Raisiglová Ema
6:2, 6:0
Raisiglová
Kuswito
Skácelová Natálie Jana
6:0, 6:4
Skácelová
Skácelová
Majerová Tereza
5:7, 6:3, 1:0 (6)
Majerová
Pohanková
6:3, 6:2
Nešporová
Nešporová Sára
Kovářová
6:0, 6:0
Kovářová
Kovářová Nikita
Růžičková
Horáková Kamila
4:6, 7:6 (5), 1:0 (8)
Růžičková
Růžičková Nela
6:3, 6:0
Růžičková
4:6, 6:2, 1:0 (6)
Skoupá
Skoupá Barbora
(3)
Růžičková
6:0, 6:0
Štěpánová
Štěpánová Nikol
Štěpánová
6:0, 6:2
Šmikmátorová
Šmikmátorová Matylda
Gebelová
Jurmanová Adéla
6:3, 6:1
Švandová
Švandová Nikola
6:1, 6:0
Gebelová
6:0, 6:0
Gebelová
Gebelová Beata
(2)
Rozhodčí turnaje:
Juda Michal (platná licence B do 31.12.2022)
Hrací plán byl automaticky vylosován
26.08.2022 18:07:26
Počet účastníků
19
Nasazení
CŽ
BH
Rašovská Viola
218
6
Gebelová Beata
238
6
Skoupá Barbora
255
6
Kuswito Armini
266
6
Pohanková Adina
285
6
Nešporová Sára
291
6
Majerová Tereza
328
4
Horáková Kamila
357
4
Kategorie : 4
Součet BH: 44
Kódové číslo akce: 612219
Gebelová Beata
-
Rašovská Viola
(1)
Gebelová
-
Rašovská
Gebelová
-
Rašovská
Růžičková Nela
-
Nešporová Sára
(3)
6:4, 4:6, 1:0 (5)
Růžičková
-
Nešporová
Jurmanová Adéla
-
Šmikmátorová Matylda
6:1, 6:1
Kuswito
-
Skoupá
Štěpánová Nikol
-
Švandová Nikola
6:3, 6:1
Pohanková
-
Skácelová
Pohanková Adina
-
Skácelová Natálie Jana
(4)
6:0, 6:0
Kuswito
-
Skoupá
Kovářová Nikita
-
Majerová Tereza
2:6, 6:2, 1:0 (6)
Kuswito
-
Skoupá
Kuswito Armini
-
Skoupá Barbora
(2)
6:4, 6:1
Rozhodčí turnaje:
Juda Michal (platná licence B do 31.12.2022)
Hrací plán byl automaticky vylosován
27.08.2022 15:56:43
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Rašovská Viola
218
6
Gebelová Beata
238
6
Skoupá Barbora
255
6
Kuswito Armini
266
6
Pohanková Adina
285
6
Nešporová Sára
291
6
Majerová Tereza
328
4
Růžičková Nela
571
3
Kategorie : 4
Součet BH: 43
Kódové číslo akce: 614219
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Majerová Tereza
27.05.2009
Start Brno