Název: | Wilson Cup | Pořadatel: | SK Tenis Tišnov | Datum: | 04.-07.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Šturcová Nikola (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Padrnosová Nela | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kuswito Armini | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Košková Aneta | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miklišová Barbora (14) | | 6:4, 0:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vantuchová Aneta (16) | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nantlová Ella | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Roiková Natalie | | | 0:6, 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hönschová Josefína | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Nálevková Barbora (7) | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vokřínková Sára (3) | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšilová Nikola | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hladíková Emma | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kurková Sofie | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Otiepková Viola (15) | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Piteráková Dominika (9) | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prosová Adéla | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kohoutková Samantha | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Havelková Natálie | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Dihlová Nela (5) | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 4:6, 6:1, 6:3 |
| | | | | | |
Peková Denisa (8) | | | | | | |
| | | | | | |
Nešporová Sára | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bukalová Adriana | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | scr. | | | |
| | | | | | |
Dufková Viktorie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Schneiderová Karin (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Irahola Natalie (13) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zimová Lela | | | | | | |
| | | | | | |
Rašovská Viola | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Gálfyová Vanesa | 6:2, 7:6 (6) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hartingerová Sára (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | | |
Zimová Thelma (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Zaťko Melisa | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Janůfková Nikola | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Švandová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zběhlíková Ema (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
Šnajdrová Lucie (12) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hrdličková Terezie | | | | | | |
| | | | | | |
Ivanová Stella | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Semotánová Nelli | 7:6 (3), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vrajíková Rozálie (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kunický Zdeněk (platná licence AV do 31.12.2025) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 03.08.2022 18:08:53 |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Šturcová Nikola | 41 | 20 | Vrajíková Rozálie | 52 | 20 | Vokřínková Sára | 78 | 15 | Hartingerová Sára | 83 | 15 | Dihlová Nela | 95 | 12 | Zimová Thelma | 97 | 12 | Nálevková Barbora | 98 | 12 | Peková Denisa | 101 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 118 |
Kódové číslo akce: 612133 |
|
|