Název: |
O pohár města Berouna |
Datum: |
06.-09.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Beroun (C - 300) |
Místo konání: |
Beroun Na Ostrově |
Kódové číslo: |
616048 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
St do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Blecha Václav |
Dobrovského 791 | |
266 01 Beroun | |
Tel. (1): |
603167766 |
E-mail: |
vasekblecha@seznam.cz |
Internet: |
tklb.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Těšínská Klárka | 10.10.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 169 |
9 |
05.04.2022 15:37:56 |
||
2. |
Audy Sofie | 20.11.2009 | F.H.TK Dobřichovice | 175 |
9 |
67 |
29.06.2022 07:59:33 |
|
3. |
Stibůrková Lucie | 26.04.2009 | TK Benešov | 202 |
6 |
192 |
04.07.2022 22:20:53 |
|
4. |
Maříková Magdalena | 20.08.2009 | TK Slavia Plzeň | 308 |
6 |
167 |
02.06.2022 16:51:08 |
|
5. |
Fořtová Kateřina | 25.05.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 370 |
4 |
107 |
25.06.2022 17:43:41 |
|
6. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | 554 |
3 |
101 |
03.07.2022 21:19:03 |
|
7. |
Bínová Eliška | 13.01.2008 | Lokomotiva Beroun | 613 |
3 |
03.07.2022 07:50:47 |
||
8. |
Lébrová Sabina | 15.03.2008 | LTC Beroun, z.s. | 725 |
1 |
05.04.2022 14:54:44 |
||
9. |
Ulich Viktorie | 03.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 725 |
1 |
163 |
30.05.2022 14:05:00 |
|
10. |
Petružálková Kateřina | 29.10.2009 | SK TALENT 13 - spolek | 725 |
1 |
643 |
15.06.2022 16:01:44 |
|
11. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | 725 |
1 |
185 |
24.06.2022 12:00:56 |
|
12. |
Kolář Mikaela | 15.07.2009 | TCG Karlovy Vary | 725 |
1 |
28.06.2022 08:57:21 |
||
13. |
Kasperova Tereza | 29.07.2010 | Lokomotiva Praha | 725 |
1 |
166 |
03.07.2022 21:17:21 |
|
14. |
Daďová Magdaléna | 29.04.2010 | SK Aritma Praha | 725 |
1 |
480 |
03.07.2022 21:25:21 |
|
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bicencová Anna | 16.02.2008 | TK Slavia Plzeň | 130 |
12 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2022 09:38:46 |
|
2. |
Tvrzská Karolína | 28.01.2008 | Lokomotiva Zdice | 201 |
9 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2022 07:38:42 |
|
3. |
Černá Rozárie | 14.02.2008 | TK Botanika Bezděkov-Unhošť | 725 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2022 20:18:27 |
|
4. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | 725 |
1 |
167 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2022 11:35:50 |
5. |
Glaserová Eva | 19.02.2008 | TK Kročehlavy | 234 |
6 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2022 19:01:35 |
|
6. |
Beranová Emma | 06.06.2010 | Lokomotiva Beroun | 725 |
1 |
200 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2022 14:27:05 |
7. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 506 |
3 |
111 |
odhlášeno hráčem | 05.07.2022 15:42:53 |