Název: |
A1 |
Datum: |
21.-25.04. |
Pořadatel: |
jihomoravský (A - 500) |
Kódové číslo: |
616003 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Kunický Zdeněk |
: |
Halasova 994 |
: |
666 03 Tišnov |
Tel. (1): |
777 245 244 |
E-mail: |
tenistisnov@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: WILSON CUP tř."A"
Prezentace do kvalifikace je výhradně formou SMS na tel.: 777 245 244 (Zdeněk Kunický) 20.4. od 15:00 do 17:00. Po losování bude zveřejněn harmonogram na páteční kvalifikaci. V pátek 10:00 budou zahájeny zápasy kvalifikace. Rozehrávka je možná od 09:00 do 09:40.
Prezentace do hlavní soutěže je 21.4. od 15:00 do 17:00 formou SMS na tel.: 777 245 244 (Zdeněk Kunický). Po losování v IS systému ČTS bude do 19:00 hod. vyvěšen harmonogram zápasů na sobotu 22.4.2023.
Všechny zápasy dvouhry se hrají na dvě vítězné sady ze tří, systémem tie-break při stavu 6:6 ve všech sadách. Všechny zápasy čtyřhry se hrají způsobem „NO – AD“ (bez výhod) a „SUPER TIE-BREAK“ na místo třetí rozhodující sady. Na turnaji se uplatňuje pravidlo „NO-LET“.
Vrchní rozhodčí turnaje: Zdeněk Kunický tel.: 777 245 244
PROGRAM TURNAJE :
- pátek 21.4.2023 : kvalifikace 32/16, 16/8
- sobota 22.4.2023 : dvouhra 48/32 a 32/16, čtyřhra 32/16
- neděle 23.4.2023 : dvouhra 16/8, čtyřhra 16/8 a 8/4
- pondělí 24.4.2023 : dvouhra 8/4 a 4/2, čtyřhra 4/2
- úterý 25.4.2023 : dvouhra 2/1, čtyřhra 2/1
Za podpory Jihomoravského kraje, města Tišnova, Jihomoravského tenisového svazu a CHUPA CHUPS jsou pro účastnice nachystané bohaté věcné ceny.
Restaurace Tišnovská Rychta poskytla poukázky na stravování hráček a všechny hráčky v hlavní soutěži obdrží volný vstup na Mezinárodní výstavu minerálů Tišnov : https://www.mineraltisnov.cz/pro-navstevniky/
Na všechny účastnice i doprovod se těší tým SK Tenis Tišnov.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
9 |
45 |
|
|
10.04.2023 01:18:26 |
2. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
16 |
35 |
|
|
09.04.2023 08:34:26 |
3. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
19 |
35 |
|
|
06.04.2023 13:17:01 |
4. |
Mojžíšová Vendula |
26.02.2009 |
TK Olymp Praha |
26 |
30 |
|
|
05.04.2023 22:40:49 |
5. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
29 |
30 |
|
|
08.04.2023 13:32:51 |
6. |
Zajíčková Kateřina |
07.02.2010 |
TK Sparta Praha |
31 |
30 |
2 |
|
05.04.2023 08:03:55 |
7. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
33 |
25 |
4 |
|
05.04.2023 19:09:28 |
8. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
40 |
25 |
|
|
05.04.2023 15:44:46 |
9. |
Šedivá Anna |
20.02.2009 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
43 |
25 |
|
|
06.04.2023 11:43:23 |
10. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
44 |
25 |
|
|
06.04.2023 09:12:31 |
11. |
Pírková Klára |
16.05.2009 |
Tenisový klub Černošice |
45 |
25 |
|
|
05.04.2023 11:54:09 |
12. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
47 |
25 |
3 |
|
06.04.2023 02:15:02 |
13. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
51 |
25 |
5 |
|
09.04.2023 16:42:01 |
14. |
Schovancová Alena |
27.03.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
52 |
20 |
|
|
05.04.2023 08:36:51 |
15. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
55 |
20 |
9 |
|
05.04.2023 16:05:24 |
16. |
Fialová Barbora |
02.07.2010 |
TK Roja Příbram z.s. |
56 |
20 |
6 |
|
05.04.2023 16:15:23 |
17. |
Irahola Natalie |
23.07.2009 |
SK HAMR, z.s. |
58 |
20 |
|
|
07.04.2023 10:47:00 |
18. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
62 |
20 |
16 |
|
07.04.2023 18:48:36 |
19. |
Tichá Julie |
28.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
64 |
20 |
|
|
05.04.2023 12:12:15 |
20. |
Benáčková Veronika |
22.06.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
65 |
20 |
|
|
05.04.2023 08:03:43 |
21. |
Mottlová Sofie |
11.07.2011 |
TK Slavia Plzeň |
67 |
20 |
12 |
|
06.04.2023 18:11:38 |
22. |
Kalavská Karin |
25.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
75 |
20 |
|
|
06.04.2023 13:34:47 |
23. |
Malá Kristýna |
07.05.2009 |
TK Olymp Praha |
77 |
15 |
|
|
06.04.2023 19:36:34 |
24. |
Havlíková Viktorie |
08.11.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
88 |
15 |
67 |
|
06.04.2023 17:31:07 |
25. |
Višňovská Vanessa |
28.01.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
89 |
15 |
109 |
|
05.04.2023 18:49:37 |
26. |
Hönschová Josefína |
25.03.2010 |
TK Gymnázium Uničov |
94 |
15 |
40 |
|
05.04.2023 20:13:05 |
27. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
96 |
15 |
22 |
|
09.04.2023 11:57:56 |
28. |
Miklišová Barbora |
16.02.2009 |
Start Brno |
97 |
15 |
|
|
05.04.2023 20:05:27 |
29. |
Dušková Darina |
14.10.2010 |
I.ČLTK Praha |
100 |
15 |
36 |
|
06.04.2023 09:33:36 |
30. |
Zaťko Melisa |
08.10.2010 |
ŽLTC Brno |
102 |
15 |
38 |
volná karta |
05.04.2023 11:10:38 |
31. |
Dřevojanová Anežka |
14.11.2010 |
HTK Třebíč |
113 |
12 |
33 |
|
05.04.2023 11:22:19 |
32. |
Vávrová Lucie |
07.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
118 |
12 |
17 |
|
11.04.2023 10:20:22 |
33. |
Pohanková Adina |
08.02.2010 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
119 |
12 |
21 |
|
06.04.2023 23:48:55 |
34. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
125 |
12 |
29 |
|
05.04.2023 08:23:24 |
35. |
Hrdličková Terezie |
28.02.2010 |
SK Tenis Tišnov |
145 |
12 |
11 |
|
07.04.2023 22:32:58 |
36. |
Semotánová Nelli |
03.06.2009 |
SK Tenis Tišnov |
163 |
9 |
|
volná karta |
05.04.2023 07:29:54 |
37. |
Filipi Dominika |
25.10.2010 |
SK Tenis Tišnov |
168 |
9 |
95 |
volná karta |
05.04.2023 09:49:37 |
38. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
263 |
6 |
|
volná karta |
05.04.2023 08:24:26 |
39. |
Staňková Laura |
05.09.2011 |
TK Olymp Praha |
328 |
6 |
13 |
volná karta ČTS |
17.04.2023 06:38:56 |
40. |
Jelínková Adéla |
10.01.2011 |
TK Olymp Praha |
591 |
3 |
19 |
volná karta ČTS |
17.04.2023 06:39:16 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
BIDZILIA Barbora |
04.01.2009 |
TK Čelákovice |
103 |
15 |
|
|
06.04.2023 13:15:43 |
2. |
Hladíková Emma |
19.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
114 |
12 |
46 |
|
05.04.2023 07:40:59 |
3. |
Šuláková Bára |
18.04.2010 |
TK Opava |
129 |
12 |
30 |
volná karta |
13.04.2023 07:53:47 |
4. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
131 |
12 |
52 |
|
05.04.2023 10:06:54 |
5. |
Cenklová Adriana |
11.02.2010 |
LTK Klatovy |
138 |
12 |
58 |
|
06.04.2023 00:01:55 |
6. |
Kuswito Armini |
23.09.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
145 |
12 |
|
|
06.04.2023 05:56:39 |
7. |
Kurková Sofie |
20.02.2009 |
TK Havířov, z.s. |
150 |
12 |
|
|
10.04.2023 19:34:25 |
8. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
151 |
12 |
131 |
|
06.04.2023 10:51:45 |
9. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
152 |
12 |
68 |
volná karta |
12.04.2023 13:54:13 |
10. |
Šperková Anna |
07.04.2009 |
TK Kunštát |
153 |
12 |
|
|
10.04.2023 19:22:38 |
11. |
Miketová Nicoletta |
25.12.2010 |
TK Sparta Praha |
161 |
9 |
272 |
|
05.04.2023 10:53:56 |
12. |
Rašovská Viola |
09.01.2009 |
Start Brno |
164 |
9 |
|
|
10.04.2023 19:11:52 |
13. |
Gabzdylová Natálíe |
18.05.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
172 |
9 |
|
|
10.04.2023 22:25:58 |
14. |
Janůfková Nikola |
25.07.2009 |
TK Třebíč |
179 |
9 |
|
|
08.04.2023 16:41:14 |
15. |
Kočíková Barbora |
26.12.2010 |
ŽLTC Brno |
198 |
9 |
110 |
volná karta |
12.04.2023 14:05:15 |
16. |
Mrázová Vanesa |
15.07.2009 |
LTC Hodonín |
248 |
6 |
|
|
20.04.2023 16:47:21 |
17. |
Koutníková Bára |
22.08.2011 |
Tenisový klub Eden HK |
292 |
6 |
84 |
|
10.04.2023 09:44:09 |
18. |
Kovářová Nikita |
30.07.2009 |
BLTC Brno |
295 |
6 |
|
volná karta |
16.04.2023 11:41:14 |
19. |
Gálfyová Vanesa |
18.03.2009 |
SK Tenis Tišnov |
297 |
6 |
|
|
11.04.2023 07:23:42 |
20. |
Škrobová Leona |
10.09.2009 |
TJ Kraví Hora Brno |
311 |
6 |
|
|
09.04.2023 11:01:14 |
21. |
Urbánková Veronika |
08.02.2010 |
TJ Slavoj Velké Pavlovice |
336 |
6 |
166 |
|
05.04.2023 15:54:39 |
22. |
Štěpánková Aneta |
17.08.2010 |
Mosilana Brno |
362 |
4 |
252 |
volná karta |
16.04.2023 11:41:41 |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
10 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
06.04.2023 07:02:39 |
2. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
127 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.04.2023 10:16:40 |
3. |
Vejšická Alžběta |
28.03.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
108 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.04.2023 09:44:42 |
4. |
Uhrová Nela |
02.04.2009 |
LTC Houštka |
20 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
12.04.2023 10:18:33 |
5. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
143 |
12 |
55 |
odhlášeno hráčem |
13.04.2023 10:56:47 |
6. |
Nešporová Sára |
21.10.2009 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
254 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
14.04.2023 08:00:43 |
7. |
Chladová Ema |
11.07.2010 |
ŽLTC Brno |
141 |
12 |
242 |
odhlášeno hráčem |
14.04.2023 09:20:51 |
8. |
Švecová Karolína |
01.04.2009 |
Start Brno |
512 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
15.04.2023 08:20:18 |
9. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
300 |
6 |
203 |
odhlášeno hráčem |
18.04.2023 20:13:01 |
10. |
Štochlová Karolína Berta |
17.01.2009 |
TK Neridé |
59 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
18.04.2023 21:31:00 |
11. |
Dvořáková Sophie |
07.08.2009 |
TK Most |
23 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
18.04.2023 22:56:21 |
12. |
Archmannová Emma |
01.12.2010 |
TK Most |
109 |
15 |
56 |
odhlášeno hráčem |
19.04.2023 00:25:17 |
13. |
Holubová Eliška |
12.09.2010 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
78 |
15 |
31 |
odhlášeno hráčem |
19.04.2023 09:45:38 |
14. |
Veberová Nikola |
23.08.2010 |
LTC Beroun, z.s. |
136 |
12 |
57 |
odhlášeno hráčem |
20.04.2023 16:12:33 |
15. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
107 |
15 |
25 |
odhlášeno hráčem |
20.04.2023 16:31:44 |
16. |
Vymětalíková Lucie |
11.10.2010 |
Jiskra Otrokovice |
193 |
9 |
106 |
odhlášeno pořadatelem |
20.04.2023 17:10:34 |
17. |
Chlumská Laura |
25.03.2010 |
TK Sparta Praha |
21 |
30 |
7 |
odhlášeno hráčem |
20.04.2023 17:50:54 |
|