Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
04.-06.02. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 600) |
Místo konání: |
TK Česká Třebová |
Kódové číslo: |
606920 |
Dvorců + povrch: |
3 greenset |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Rybka Jaroslav |
Nerudova 333 | |
56002 Česká Třebová | |
Tel. (1): |
777125232 |
E-mail: |
tenisct@tenisct.cz |
Rozpis přeboru je dostupný na webu VčOTS
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šedivá Anna | 20.02.2009 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 63 |
20 |
KŽ | 22.11.2022 21:47:29 |
|
2. |
Schovancová Alena | 27.03.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 74 |
20 |
KŽ | 16.11.2022 12:45:54 |
|
3. |
Zběhlíková Ema | 05.10.2009 | Tenisový klub Eden HK | 96 |
15 |
KŽ | 24.11.2022 20:20:21 |
|
4. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | 114 |
15 |
72 |
z kvalifikace | 03.11.2022 06:38:04 |
5. |
Hönigová Adéla | 02.06.2009 | LTC Pardubice | 116 |
12 |
dle CŽ | 01.12.2022 21:47:23 |
|
6. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 136 |
12 |
46 |
dle CŽ | 07.12.2022 17:39:07 |
7. |
Jindrová Anna | 06.11.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 138 |
12 |
z kvalifikace | 30.12.2022 02:38:32 |
|
8. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | 165 |
9 |
155 |
z kvalifikace | 01.11.2022 07:59:26 |
9. |
Kotová Sofie | 29.07.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 218 |
9 |
89 |
z kvalifikace | 02.11.2022 12:03:32 |
10. |
Mudrochová Laura | 19.08.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | 269 |
6 |
113 |
z kvalifikace | 07.11.2022 18:15:35 |
11. |
Goláňová Leona | 02.01.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 274 |
6 |
197 |
dle CŽ | 09.11.2022 20:26:11 |
12. |
Korencová Hana | 03.05.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 280 |
6 |
66 |
2. mladší žákyně - HOP | 05.11.2022 10:17:55 |
13. |
Halamová Natálie | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 284 |
6 |
dle CŽ | 02.11.2022 07:19:05 |
|
14. |
Pospíšilová Anna Milada | 21.11.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | 324 |
6 |
dle CŽ | 08.11.2022 10:19:15 |
|
15. |
Hrabálková Lucie | 26.04.2010 | LTC Vysoké Mýto | 334 |
6 |
274 |
z kvalifikace | 16.01.2023 17:46:10 |
16. |
Buchmüllerová Laura | 12.01.2009 | TK Letohrad | 366 |
4 |
dle CŽ | 29.12.2022 13:59:36 |
|
17. |
Koutníková Bára | 22.08.2011 | Tenisový klub Eden HK | 376 |
4 |
84 |
dle CŽ | 27.11.2022 13:48:11 |
18. |
Rybičková Karolína | 19.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 383 |
4 |
dle CŽ | 03.11.2022 19:42:42 |
|
19. |
Jančaříková Anna | 09.08.2011 | TK Hlinsko | 460 |
4 |
32 |
1. mladší žákyně - HOP | 09.01.2023 10:01:52 |
20. |
Dostálová Aneta | 15.02.2010 | TO SK Žamberk | 507 |
4 |
623 |
dle CŽ | 03.11.2022 19:12:06 |
21. |
Červenková Nikita | 25.04.2010 | Tenisový klub Eden HK | 591 |
3 |
217 |
z kvalifikace | 05.12.2022 22:29:06 |
22. |
Gottvaldová Anna | 26.02.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | 615 |
3 |
141 |
volná karta VčOTS | 28.01.2023 20:13:57 |
23. |
Jaškova Tereza | 25.03.2010 | TC SANITINO Litomyšl, z.s. | 650 |
3 |
178 |
dle CŽ | 24.01.2023 15:22:14 |
24. |
Sýkorová Kateřina | 12.01.2011 | TK Česká Třebová, z.s. | 740 |
1 |
216 |
volná karta pořadatele | 30.12.2022 18:24:08 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Halamová Lucie | 12.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | 740 |
1 |
644 |
02.11.2022 07:21:26 |
|
2. |
Vodehnalová Štěpána | 06.05.2010 | TO TJ Svitavy | 740 |
1 |
254 |
19.11.2022 10:11:59 |
|
3. |
Buchmullerová Viktorie | 19.07.2010 | TK Letohrad | 740 |
1 |
29.12.2022 13:59:02 |
||
4. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | 740 |
1 |
170 |
14.01.2023 20:27:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Drobková Amálie | 12.03.2010 | Slavoj Žiželice | 332 |
6 |
151 |
odhlášeno hráčem | 01.11.2022 09:57:02 |
2. |
Klusáčková Barbora | 20.07.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | 352 |
4 |
51 |
odhlášeno hráčem | 06.12.2022 09:41:44 |
3. |
Škrhová Eliška | 15.01.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | 740 |
1 |
239 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2023 14:41:58 |
4. |
Blažková Kateřina | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 103 |
15 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2023 12:19:59 |
|
5. |
Dudlová Denisa | 29.03.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 627 |
3 |
118 |
IS: kolizní přihláška | 28.01.2023 12:00:06 |
6. |
Čevorová Nela | 15.05.2009 | TO SK Žamberk | 350 |
4 |
odhlášeno hráčem | 28.01.2023 12:58:04 |
|
7. |
Říhová Jitka | 14.10.2010 | LTC Pardubice | 740 |
1 |
177 |
odhlášeno hráčem | 28.01.2023 19:37:26 |
8. |
Štěpánková Linda | 14.05.2011 | TK Česká Třebová, z.s. | 740 |
1 |
183 |
odhlášeno hráčem | 29.01.2023 10:55:38 |
9. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 78 |
20 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2023 00:21:20 |
|
10. |
Jelínková Julie | 05.02.2010 | Sokol Smiřice | 568 |
3 |
476 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2023 12:10:59 |