Pořadatel: | Tenisový klub Studénka z.s. | Datum: | 12.-14.02. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Pavlišová Ellen | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zrubková Klára | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Řezáčová Leontýna | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Višňovská Vanessa | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Majerová Tereza | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Zemanová Zuzana | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Střondalová Agáta | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šnajdrová Lucie | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vládková Veronika | | 6376 | | | |
| | | | | |
Hájková Laura | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Gebauerová Agáta | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Nawrot Emilia | 3:6, 6:1, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Mrózková Rozálie | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Sněhotová Karolína | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kurková Sofie | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | |
Indraková Eliška | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Holmanová Karolína | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Losková Marie | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pospíšilová Nikola | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Kvitová Valentina | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 7661 | | | |
| | | | | |
Roiková Natalie | | | | | |
| | | | | |
Gabzdylová Natálíe | | | | 6:2, 3:6, 1:0 (8) | |
| | | | | |
Myslivcová Lucie | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mičaníková Anna | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Růžičková Nela | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hýlová Nikol | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Tesařová Emily | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kalavská Karin | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Neděle - 8h.- Pavlišová-Střondálová, 9h. - zbylé tři čtvrtfinále
11:30 předkolo debl - Zemanová,Hájková - Gebauerová, Mičaníková
Růžičková, Řezáčová - Višňovská, Bečičková
12:45 Roiková,Kalavská
14h čtvrtfinále debl
|
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Pavlišová Ellen | 144 | 9 | Kalavská Karin | 189 | 6 | Roiková Natalie | 212 | 6 | Šnajdrová Lucie | 229 | 6 | Sněhotová Karolína | 269 | 4 | Gabzdylová Natálíe | 315 | 4 | Střondalová Agáta | 324 | 4 | Kurková Sofie | 338 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 43 |
Kódové číslo akce: 602086 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pavlišová Ellen | 23.01.2008 | TK Slavia Orlová | Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | Kurková Sofie | 20.02.2009 | TK Havířov, z.s. | Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí |
|