Název: | Tenis Cibulka Cup 2021 | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 15.-17.01. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Benetková Jessica | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Latislavová Tereza | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Holubová Eliška | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Zemanová Kateřina | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Grossova Nicole | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vernerová Sabina | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tvrzová Mia | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jeníková Gabriela | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
PLAČKOVÁ MARKÉTA | | 2:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cajthamlová Eliška | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vávrová Veronika | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Cenklová Adriana | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Sekmilerová Tereza | | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nosaľova Sára | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stejskalová Petra | | | | 7:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pňovská Anna | | 6:2, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Irahola Natalie | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Drhovská Sára | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Těšínská Klárka | | 6:0, 6:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buzková Alžběta | | | | | | 5:7, 6:2, 1:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Papírníková Sára | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jančarová Mariana | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Jusková Ema | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skriplenok Alina | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jílková Ema | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Teiralová Adéla | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Turková Karolína | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Havlůjová Tereza | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Novotná Naira | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tvrzská Karolína | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kühnová Karolína | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Denisa | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Martincová Denisa | | 7:5, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Glaserová Eva | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tofi Satine | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlovicová Kateřina | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Říčková Karolina | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tichá Julie | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pondělí semifinále 9:00 |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Benetková Jessica | 113 | 12 | Tichá Julie | 117 | 12 | Cajthamlová Eliška | 127 | 9 | Novotná Naira | 150 | 9 | PLAČKOVÁ MARKÉTA | 167 | 9 | Těšínská Klárka | 167 | 9 | Tvrzská Karolína | 179 | 6 | Buzková Alžběta | 181 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 602056 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Thomasová Sára | 26.10.2008 | LTC Litvínov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Tofi Satine | 30.01.2010 | TK Sparta Praha |
|