Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  16.-18.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Štaubert Jiří
 
 
 
Zatloukal Vojtěch
6:1, 6:0
 
Bielaček Matěj
6:2, 6:4
 
Rožnovský Jan
6:0, 6:1
 
 
 
Makový Marek
6:3, 7:5
 
 
 
Michenka Lukáš
6:2, 6:2
 
 
 
Pavlíček František
6:4, 6:1
 
Hořínek Jakub
6:2, 6:2
 
Kracík Šimon
6:3, 6:7, 6:2
 
Poláček Filip Ilja
6:1, 6:2
 
Bližňák Jaroslav
6:1, 6:2
 
 
 
Bačo Stanislav
7:5, 6:3
 
 
 
Ondryáš Marek
6:2, 6:0
 
Luong Petr
6:4, 6:4
 
Pacholek Jakub Mgr.
6:1, 6:3
 
Hons Tomáš
6:1, 6:1
 
Javůrek Jiří
6:2, 6:0
 
 
 
Beseda Jakub
6:1, 6:3
 
 
 
Herzán Miroslav
6:0, 6:3
 
Kalagasidis Sokratis Bc.
6:2, 6:3
 
Andrýsek Dominik
3:6, 6:1, 6:1
 
Dvořák Adam
6:3, 6:1
 
 
7:5, 6:1
 
Nykl Radim
 
Kadora Jakub
6:2, 4:6, 6:1
 
 
 
Kučera Vojtěch
6:2, 5:7, 6:2
 
Figura Martin
6:3, 6:4
 
Zábojník Jan
6:4, 6:1
 
Michailidis Lukas
6:1, 6:2
 
Přeček Michal
6:2, 6:0
 
 
 
Smolka Petr
6:2, 6:1
 
 
 
Dědek Jiří
6:1, 6:3
 
Štaubert Pavel
6:3, 6:3
 
Bujnošek Tomáš
6:3, 7:5
 
Šulák David
0:6, 7:5, 6:2
 
Rola Daniel
6:0, 6:0
 
 
 
Tišler Jakub
6:4, 7:5
 
 
 
Novák Václav
6:0, 6:1
 
Niče Ondřej
7:5, 6:2
 
Pilař Pavel
6:2, 6:1
 
Machovský Mojmír
6:2, 6:2
 
Bednář Ivo
6:2, 6:4
 
 
 
Šindelář Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Vahalík David
6:0, 6:2
 
 
 
Holý Daniel
6:0, 4:6, 6:1
 
Výtisk Jan
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Hadrava Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Mojmír Krupa
Počet účastníků46
NasazeníBH
Štaubert Jiří 3835
Hadrava Jakub 4130
Rola Daniel 5230
Bačo Stanislav 9220
Tišler Jakub 9720
Kadora Jakub 11820
Bližňák Jaroslav 12620
Nykl Radim 13815
Kategorie : 9Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 512970

Štaubert Jiří - Hadrava Jakub
 
 
 
Pacholek Jakub Mgr. - Zatloukal Vojtěch
6:1, 6:1
 
Javůrek Jiří - Výtisk Jan
1:6, 6:2, 7:5
 
Šulák David - Bujnošek Tomáš
6:1, 6:4
 
 
 
Smolka Petr - Ondryáš Marek
6:1, 6:1
 
 
 
Přeček Michal - Kadora Jakub
6:3, 6:0
 
 
 
Hons Tomáš - Luong Petr
6:3, 7:5
 
Bednář Ivo - Andrýsek Dominik
6:1, 6:1
 
Niče Ondřej - Holý Daniel
6:0, 6:3
 
Štaubert Pavel - Michenka Lukáš
3:6, 7:5, 6:1
 
 
6:3, 3:6, 7:6
 
Pilař Pavel - Bližňák Jaroslav
 
Nykl Radim - Figura Martin
6:2, 6:3
 
 
 
Bielaček Matěj - Novák Václav
3:6, 6:2, 6:2
 
Rožnovský Jan - Kučera Vojtěch
3:6, 7:5, 6:4
 
Dědek Jiří - Poláček Filip Ilja
7:5, 4:6, 6:4
 
Vahalík David - Kracík Šimon
6:0, 7:6
 
Tišler Jakub - Makový Marek
7:5, 6:2
 
 
 
Šindelář Daniel - Zábojník Jan
6:4, 7:5
 
 
 
Herzán Miroslav - Hořínek Jakub
6:2, 6:3
 
 
 
Pavlíček František - Machovský Mojmír
6:0, 6:1
 
Michailidis Lukas - Kalagasidis Sokratis Bc.
7:5, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Bačo Stanislav - Rola Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Mojmír Krupa
Počet dvojic22
NasazeníBH
Štaubert Jiří 3835
Hadrava Jakub 4130
Rola Daniel 5230
Bačo Stanislav 9220
Tišler Jakub 9720
Kadora Jakub 11820
Bližňák Jaroslav 12620
Nykl Radim 13815
Kategorie : 9Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 514970

Tisková PDF verze hracího plánu

Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horváth Jan19.08.1995TK Havířov, z.s.
Korytár Lukáš05.01.1993TK Zašová
Pivoda Lukáš27.10.1996TO VOKD Ostrava-Poruba
Nguyen Dan23.01.1994TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.