Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
10.-12.06. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 300) |
Kódové číslo: |
516920 |
Dvorců+povrch: |
11 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D. |
: |
Dostihová 1206 |
: |
53O 06 Pardubice |
Tel. (1): |
777 132 728 |
Tel. (2): |
777341301 |
E-mail: |
zalabska@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek do 18,00 formou SMS na tel. 777132728. Následně proběhne automatické losování a do 19,30 bude zveřejněn program. Zahájení turnaje v sobotu 10.6. v 9,00, příjezd a prezentace minimálně 15 minut před začátkem. Rozehra možná od 8,00.
Všichni přihlášení hráči jsou přijati do OP. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
39 |
30 |
|
|
08.04.2023 20:13:30 |
2. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
50 |
25 |
|
|
06.04.2023 15:25:15 |
3. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
71 |
20 |
15 |
|
11.04.2023 15:25:04 |
4. |
Koutník Tomáš |
10.04.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
73 |
20 |
|
|
14.04.2023 10:28:47 |
5. |
Šmejc Dominik |
20.06.2009 |
LTC Pardubice |
90 |
20 |
|
|
13.04.2023 16:11:22 |
6. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
97 |
15 |
|
|
22.04.2023 06:32:15 |
7. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
100 |
15 |
|
|
25.04.2023 19:02:11 |
8. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
101 |
15 |
|
|
07.04.2023 18:39:47 |
9. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
113 |
15 |
|
|
24.04.2023 14:26:04 |
10. |
Vondruška Viktor |
06.11.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
122 |
15 |
|
|
21.04.2023 10:43:14 |
11. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
138 |
12 |
|
|
09.05.2023 21:50:12 |
12. |
Lelek Petr |
14.04.2010 |
TK Hlinsko |
165 |
12 |
59 |
|
07.04.2023 13:53:47 |
13. |
Knoll Sebastian |
22.10.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
256 |
9 |
214 |
|
23.04.2023 21:48:01 |
14. |
Lovas Vít |
06.05.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
257 |
9 |
|
|
02.05.2023 11:55:32 |
15. |
Dorazil Tadeáš |
20.11.2011 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
259 |
9 |
22 |
|
05.04.2023 13:08:58 |
16. |
Kovárník Vojtěch |
10.06.2010 |
TO TJ Tesla Pardubice |
261 |
9 |
96 |
|
22.04.2023 15:53:34 |
17. |
Špelda David |
08.02.2009 |
TJ Červený Kostelec |
280 |
9 |
|
|
11.04.2023 13:10:37 |
18. |
Hošek Marian |
23.08.2010 |
TC SANITINO Litomyšl, z.s. |
294 |
6 |
158 |
|
12.05.2023 20:30:46 |
19. |
Novotný Jakub |
27.09.2010 |
LTC Pardubice |
321 |
6 |
156 |
|
13.05.2023 09:06:43 |
20. |
Hranický Patrik |
14.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
325 |
6 |
210 |
|
05.04.2023 00:08:16 |
21. |
Jahelka Štěpán |
02.09.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
333 |
6 |
|
|
10.05.2023 13:35:09 |
22. |
Gerišer David |
25.02.2011 |
TO TJ Svitavy |
372 |
6 |
67 |
SF MLŽ |
14.05.2023 22:05:13 |
23. |
Šmejc Jakub |
22.03.2011 |
TK Holice |
392 |
6 |
175 |
WC pořadatel |
23.04.2023 21:35:14 |
24. |
Trtík Josef |
27.05.2009 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
415 |
6 |
|
|
04.06.2023 20:34:00 |
25. |
Nosek Adam |
02.04.2011 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
469 |
4 |
102 |
SF MLŽ |
10.05.2023 09:57:42 |
26. |
Žďárský Lukáš |
03.10.2010 |
TC Chrudim z.s. |
508 |
4 |
116 |
WC pořadatel |
04.05.2023 20:43:42 |
27. |
Havlásek Vojtěch |
29.11.2011 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
604 |
4 |
106 |
|
27.05.2023 08:29:35 |
28. |
Schmidt Martin |
16.11.2010 |
TO TJ Tesla Pardubice |
752 |
3 |
474 |
|
05.04.2023 11:26:41 |
29. |
Pilný Matouš |
18.01.2011 |
TO TJ Tesla Pardubice |
784 |
3 |
171 |
SF MLŽ |
22.04.2023 09:02:36 |
30. |
Hrubeš Jakub |
20.09.2010 |
LTC Pardubice |
853 |
3 |
305 |
|
05.06.2023 21:48:11 |
31. |
Kaplan Jonáš |
04.02.2011 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
905 |
3 |
|
|
06.04.2023 15:43:54 |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kindl Samuel |
01.01.2012 |
TJ Lázně Bělohrad |
999 |
1 |
259 |
IS: kolizní přihláška |
03.06.2023 12:00:07 |
2. |
Pronco Daniel |
09.06.2012 |
TO TJ Tesla Pardubice |
999 |
1 |
214 |
IS: kolizní přihláška |
03.06.2023 12:00:07 |
3. |
Klacek Tadeáš |
22.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
152 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
03.06.2023 15:31:12 |
4. |
Šlechta David |
15.03.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
285 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
04.06.2023 11:26:50 |
5. |
Brusenbauch Alan |
28.12.2011 |
TK Česká Třebová, z.s. |
402 |
6 |
207 |
odhlášeno hráčem |
06.06.2023 00:09:31 |
6. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
246 |
9 |
124 |
odhlášeno pořadatelem |
06.06.2023 20:24:33 |
7. |
Maršík Matyáš |
08.11.2010 |
TC Nové Město n. Metují |
604 |
4 |
501 |
odhlášeno hráčem |
07.06.2023 17:53:25 |
8. |
Chadima Matěj |
26.09.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
184 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
08.06.2023 13:05:54 |
9. |
VAVERKA DAN |
30.01.2009 |
LTC Pardubice |
124 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.06.2023 20:33:30 |
10. |
Kvapil Antonín |
15.08.2010 |
SK Týniště nad Orlicí |
315 |
6 |
143 |
odhlášeno hráčem |
09.06.2023 08:42:20 |
|