Jumar Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mráz Jakub | | 6:2, 3:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Roubík Martin | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zaporozhchenko Yehor | | | 4:6, 6:0, 1:0 (9) | | |
| | | | | |
Černoch Daniel | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kašík Daniel | | | | | |
| | | | | |
Hromek Adrian | | | | 5:7, 6:3, 1:0 (7) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vokroj Marek | | scr. | | | |
| | | | | |
Urbánek Jan | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
PROCHÁZKA Adam | | | 1:6, 6:1, 1:0 (7) | | |
| | | | | |
Witoš Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Buchtel Denis | | | | | |
| | | | | |
Hrnčíř Jakub | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mrzena David | | 6:3, 1:6, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Červený David | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubík Jakub | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Macinauer Dan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šelemberk Richard | | | | | |
| | | | | |
Vedral Tomáš | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novotný Kryštof | | 7:6, 4:6, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
Holeček Jakub | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Bláha Karel | | | 6:1, 1:0, scr. | | |
| | | | | |
Převrátil Marek | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 4:6, 1:0 (10) | | | |
| | | | | |
Hrabánek Petr | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Špičák Pavel (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů 18.9.2021: 8:45 Mráz-Roubík, Zaporozhchenko-Černoch, Vokroj-Urbánek, Procházka-Witoš, Mrzena-Červený, Kubík-Macinauer; 10:00 Novotný-Holeček, Bláha-Převrátil, Kubátová-Vokrojová, Zemanová-Osvaldová, Rathanová-Sirotková, Bočková-Jusková; 11:15 Jumar, Kašík, Hromek, Buchtel, Hrnčíř, Šelemberk; 12:30 Vedral, Hrabánek, Krejsová, Zajíčková-Stejskalová P., Stejskalová K., Štochlová-Fortelková; 14:00 Attlová-Brožová, Tichá, Douděrová-Vlasáková, Tvrzská. Hraje se na 2 vítězné sady, místo 3.setu supertiebreak. Ředitel turnaje: Petra Douděrová (603 332 519). Budeme se na Vás těšit! |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Jumar Jakub | 207 | 12 | Hrabánek Petr | 281 | 9 | Hromek Adrian | 322 | 6 | Šelemberk Richard | 393 | 6 | Vedral Tomáš | 483 | 4 | Buchtel Denis | 493 | 4 | Hrnčíř Jakub | 635 | 4 | Kašík Daniel | 650 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 48 |
Kódové číslo akce: 512290 |
|
|