Pořadatel: | Sokol Králův Dvůr | Datum: | 03.-06.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Gaborík Luboš (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jurčák Martin | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Müller Matěj | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Müller Ondřej | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Votava Lukáš (5) | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hora Vilém (4) | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pokorný Jan | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Masopust Matěj | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Trojan Max | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Romba Dominik | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Doucek Jan (6) | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:4, 6:0 |
| | | | | |
Klika Adam (7) | | | | | |
| | | | | |
Pavlásek Pavel | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Křivanec Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pos Dominik | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | |
Vyhnálek Jakub | 1:6, 6:1, 1:0 (12) | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Begun Rafael (3) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius (8) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kvíčala Petr | | | | | |
| | | | | |
Fiala Vojtěch | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Šantora Filip | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Křivanec Jakub (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Šilhavý Miroslav (platná licence B do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Zápasy Králův Dvůr 8 Pos -Vyhnálek 8 30 Rieser-Kvíčala Nasazení hráči Gaborik , Hora , Begun, Mařata v 9 30 Králův Dvůr |
Hrací plán byl automaticky vylosován 02.09.2022 19:50:11 |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Gaborík Luboš | 136 | 12 | Křivanec Jakub | 383 | 4 | Begun Rafael | 398 | 4 | Hora Vilém | 478 | 4 | Votava Lukáš | 482 | 4 | Doucek Jan | 502 | 4 | Klika Adam | 652 | 3 | Rieser Sedrik Aurelius | 660 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 38 |
Kódové číslo akce: 512246 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Gaborík Luboš | 13.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice |
|