Datum: |
09.-11.09. |
Pořadatel: |
TK SC OSTRAVA (C - 300) |
Kódové číslo: |
516220 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Eliáš Miroslav |
: |
Budečská 4 |
: |
702 00 Ostrava |
Tel. (1): |
608737818 |
E-mail: |
elias6@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Program sobota:
8.00 Ciencalová – Bergerová, Stanovská – Ježek, Hladká – Šalounová, Charitonidu – Losková, Davidová – Wasiela, Smetanová - Honešová
9.00 Pešatová – Klimentová, Mrvíková – Klouparová, Günther – Nováček, Houldsworth M. - Oliva, Vala – Ivanovič, Kubínek – Vytisk
10.00 Vantuch – Moravec, Valkovič – Pastucha, Bury – Prstecký, Koukolová, Hanzelková, Záhumenská
11.30 Macura S., Hýlová, Zemanová, Macura N., Gebauerová, Houldsworth P. – Šeliga
12.30 Dvořák, Kučera, Trunečka, Pečonka, Výtisk, Pešek, Palacký
Prezentace do čtyřher dívky 12.00, chlapci 12.40.
Upozornění:
Program na sobotu bude zveřejněn v 19.00, IS ČTS povolí losování po 18.00
Prezentace na turnaj proběhne v pátek 8.9.2023 12.00 - 13.00 formou SMS (jméno a příjmení, datum narození, klub) na tel. 608 737 818. Kolem 14.00 bude zveřejněn program na sobotu. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dvořák Jakub |
06.11.2009 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
144 |
12 |
|
Prezentováno |
07.09.2023 14:52:10 |
2. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
147 |
12 |
28 |
Prezentováno |
05.09.2023 13:30:35 |
3. |
Výtisk Antonín |
15.02.2010 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
166 |
12 |
58 |
Prezentováno |
03.09.2023 15:55:07 |
4. |
Kučera Jakub |
26.12.2009 |
TK Hlučín |
348 |
6 |
|
Prezentováno |
20.05.2023 10:58:11 |
5. |
Trunečka Tomáš |
21.01.2010 |
ČLTK 1928 Olomouc |
356 |
6 |
295 |
Prezentováno |
04.09.2023 11:18:15 |
6. |
Pešek Richard |
06.03.2011 |
Rožnovský tenisový klub |
392 |
6 |
191 |
Prezentováno |
08.09.2023 09:26:08 |
7. |
Šeliga Max |
15.10.2010 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
422 |
6 |
286 |
Prezentováno |
31.08.2023 07:24:38 |
8. |
Pečonka Radovan |
28.12.2010 |
TK SC OSTRAVA |
451 |
4 |
383 |
Prezentováno |
08.09.2023 09:30:36 |
9. |
Ivanovič Adam |
14.04.2011 |
TK Havířov, z.s. |
465 |
4 |
206 |
Prezentováno |
08.05.2023 20:20:49 |
10. |
Kubínek Jan |
14.04.2010 |
TJ Baník Ostrava OKD |
508 |
4 |
501 |
Prezentováno |
10.04.2023 19:31:12 |
11. |
Prstecký Jan |
16.08.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
515 |
4 |
128 |
Prezentováno |
07.05.2023 19:21:45 |
12. |
Günther Max |
30.03.2011 |
TK Havířov, z.s. |
627 |
4 |
189 |
Prezentováno |
07.09.2023 12:00:52 |
13. |
Bury Lukasz |
03.01.2011 |
TK Slavia Orlová |
635 |
4 |
35 |
Prezentováno |
04.09.2023 08:41:07 |
14. |
Nováček Jan |
07.07.2010 |
TK Hlučín |
667 |
4 |
334 |
Prezentováno |
07.09.2023 14:52:54 |
15. |
Vantuch Vojta |
07.06.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
698 |
3 |
601 |
Prezentováno |
28.06.2023 19:36:27 |
16. |
Moravec Adam |
05.11.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
698 |
3 |
276 |
Prezentováno |
07.09.2023 07:39:43 |
17. |
Výtisk Josef |
16.05.2012 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
728 |
3 |
152 |
Prezentováno |
03.09.2023 15:55:19 |
18. |
Valkovič Šimon |
05.12.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
784 |
3 |
122 |
Prezentováno |
08.09.2023 10:00:44 |
19. |
Oliva Dany |
28.11.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
853 |
3 |
592 |
Prezentováno |
04.09.2023 13:25:03 |
20. |
Pastucha Miroslav |
23.04.2010 |
TK SC OSTRAVA |
905 |
3 |
722 |
Prezentováno |
29.08.2023 15:29:18 |
21. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
999 |
1 |
228 |
Prezentováno |
27.08.2023 08:05:40 |
22. |
Houldsworth Marek |
16.09.2010 |
TK Bílovec |
999 |
1 |
|
Prezentováno |
08.09.2023 09:29:43 |
23. |
Houldsworth Patrik |
16.09.2010 |
TK Bílovec |
999 |
1 |
|
Prezentováno |
08.09.2023 09:29:57 |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
125 |
15 |
19 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2023 10:21:09 |
2. |
Poláček Matyáš |
19.10.2011 |
TK Opava |
999 |
1 |
835 |
odhlášeno hráčem |
19.08.2023 20:18:41 |
3. |
Stavěla Jan |
02.01.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
405 |
6 |
242 |
odhlášeno hráčem |
20.08.2023 16:23:32 |
4. |
Konderla Denis |
17.03.2011 |
TK Slavia Orlová |
435 |
6 |
89 |
odhlášeno hráčem |
24.08.2023 13:40:41 |
5. |
Leidolf Marek |
05.05.2013 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
999 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.09.2023 22:01:53 |
|