Pořadatel: | TK Horní Měcholupy | Datum: | 30.07-01.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Motal Jan (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šubert Daniel | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Koutník Tomáš | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
LUKŠ PATRIK | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Přáda Jaroslav | | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kabrhel Šimon | | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Minx Vojta | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vrtílka Jakub | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sirotek Oskar (6) | | 5:7, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Köhler Matěj (4) | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vokroj Marek | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Škopek David | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slavík Jakub | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brettl Tobiáš | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dobyshev Yehor | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gebala Marek | | | 4:6, 7:5, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kozel Aleš (7) | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:2, 1:0, scr. |
| | | | | | |
Šebek Martin (8) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Minx Jindřich | | | | | | |
| | | | | | |
| | | scr. | | | |
| | | | | | |
Matějíček Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
Dočekal Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Techlovský Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Mohamed Rahman | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Martin (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 7:5, 6:4 | |
| | | | | | |
Fencl Tomáš (5) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Krechler Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 5:7, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kejla Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Tichy Tomas | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
Stehlík Vilém | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šuda Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Korolskyi Volodymyr | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Eversfield Thomas (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2023) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 29.07.2022 19:07:13 |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Motal Jan | 63 | 20 | Eversfield Thomas | 72 | 15 | Šmíd Martin | 83 | 15 | Köhler Matěj | 84 | 15 | Fencl Tomáš | 84 | 15 | Sirotek Oskar | 91 | 15 | Kozel Aleš | 107 | 12 | Šebek Martin | 128 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 119 |
Kódové číslo akce: 512133 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Tregler Jonáš | 19.10.2009 | TK Horní Měcholupy | Trtík Josef | 27.05.2009 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
|