Datum: |
16.-18.07. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Rokycany (C - 300) |
Kódové číslo: |
516085 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šimonovský David |
Josefa Růžičky 1169 | |
33701 Rokycany | |
Tel. (1): |
604609683 |
E-mail: |
simonovskydavid@outlook.com |
Internet: |
www.tenis-rokycany.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | 188 |
9 |
91 |
13.07.2022 17:57:31 |
|
2. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 191 |
9 |
129 |
15.07.2022 15:14:55 |
|
3. |
Kužílek Jan | 21.06.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 253 |
6 |
98 |
10.07.2022 17:27:25 |
|
4. |
Mareš Armin | 14.12.2008 | TCG Karlovy Vary | 351 |
6 |
12.07.2022 07:27:16 |
||
5. |
Krupka Michal | 16.07.2009 | LTK Bílina | 352 |
6 |
234 |
13.07.2022 12:51:17 |
|
6. |
Urbánek Jan | 09.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 364 |
4 |
156 |
11.07.2022 09:24:14 |
|
7. |
Pivoňka Adam | 01.07.2008 | LTC Domažlice | 463 |
4 |
14.07.2022 10:47:39 |
||
8. |
Gardea Adam | 20.10.2009 | SK Aritma Praha | 565 |
4 |
591 |
09.07.2022 18:08:41 |
|
9. |
Lomoz František | 23.09.2008 | TK Bohutín, z.s. | 599 |
3 |
08.07.2022 14:18:59 |
||
10. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 660 |
3 |
83 |
11.07.2022 19:34:38 |
|
11. |
Lojka Ondřej | 25.07.2009 | LTC Beroun, z.s. | 689 |
3 |
156 |
15.07.2022 11:05:30 |
|
12. |
Pivoňka Tomáš | 05.02.2011 | LTC Domažlice | 783 |
3 |
461 |
14.07.2022 10:47:15 |
|
13. |
Buchner Robert | 27.03.2011 | TK Františkovy Lázně | 831 |
1 |
480 |
04.04.2022 21:27:30 |
|
14. |
Bělohlávek Michal | 30.07.2008 | Lokomotiva Karlovy Vary | 831 |
1 |
20.04.2022 14:10:07 |
||
15. |
HEJDA VÁCLAV | 22.01.2008 | Prazdroj Plzeň | 831 |
1 |
28.05.2022 20:33:01 |
||
16. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | 831 |
1 |
996 |
12.06.2022 11:58:39 |
|
17. |
Diviš Dominik | 17.10.2010 | Lokomotiva Karlovy Vary | 831 |
1 |
1304 |
26.06.2022 10:53:19 |
|
18. |
Wolf Daniel | 06.03.2008 | TK Bohutín, z.s. | 831 |
1 |
09.07.2022 08:58:18 |
||
19. |
Wolf Lukáš | 08.12.2011 | TK Bohutín, z.s. | 831 |
1 |
790 |
09.07.2022 08:58:56 |
|
20. |
Hnát Samuel | 29.01.2009 | TK Kaznějov | 831 |
1 |
453 |
09.07.2022 14:01:48 |
|
21. |
Farkaš Tobiáš | 30.06.2009 | TCG Karlovy Vary | 831 |
1 |
663 |
13.07.2022 10:37:54 |
|
22. |
Mudra Matouš | 06.01.2010 | TCG Karlovy Vary | 831 |
1 |
424 |
14.07.2022 12:20:16 |
|
23. |
Macák Milan | 19.04.2009 | LTC Slovan Kladno | 831 |
1 |
231 |
15.07.2022 08:14:32 |
|
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Černý Matyáš | 13.03.2010 | SK Žalov | 831 |
1 |
494 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2022 21:18:22 |