Název: |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
Datum: |
02.-04.07. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Šternberk, z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
516031 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vyhnánková Lenka |
Babická 11 | |
785 01 Šternberk | |
Tel. (1): |
602752297 |
E-mail: |
lenka.vyhnankova@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Robenek Václav | 22.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 205 |
12 |
21.06.2021 12:35:54 |
||
2. |
Vymazal Kryštof | 04.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 207 |
12 |
83 |
13.06.2021 20:35:00 |
|
3. |
Horák Vladimír | 04.07.2007 | Tenisový klub Studénka z.s. | 224 |
9 |
15.03.2021 09:45:41 |
||
4. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 311 |
9 |
49 |
21.06.2021 12:32:34 |
|
5. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 504 |
4 |
89 |
27.05.2021 14:26:21 |
|
6. |
Onderka Sebastian | 30.11.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 587 |
4 |
123 |
15.06.2021 14:23:51 |
|
7. |
Hrdlička Miroslav | 23.02.2009 | TK Gymnázium Uničov | 737 |
3 |
226 |
15.03.2021 13:45:30 |
|
8. |
Papajík Jakub | 10.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | 829 |
3 |
240 |
volná karta | 20.06.2021 20:48:08 |
9. |
Lyčka Teodor | 10.09.2008 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 910 |
1 |
379 |
16.03.2021 10:37:51 |
|
10. |
Grohmann Šimon | 22.02.2010 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 910 |
1 |
841 |
volná karta | 19.03.2021 18:27:55 |
11. |
Nosek Jan | 27.03.2008 | TK Kvasiny | 910 |
1 |
522 |
16.04.2021 11:31:32 |
|
12. |
Nosek Adam | 02.04.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 910 |
1 |
16.04.2021 11:33:38 |
||
13. |
Naňák Daniel | 19.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 910 |
1 |
911 |
volná karta | 12.05.2021 20:11:31 |
14. |
Novotný Tobiáš | 19.09.2008 | Tenisový klub FOREA o.s. | 910 |
1 |
911 |
06.06.2021 10:44:24 |
|
15. |
Trunda Jakub | 12.08.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 910 |
1 |
353 |
volná karta | 09.06.2021 21:13:15 |
16. |
Dvořák Jakub | 06.11.2009 | TK EZE Olomouc z.s. | 910 |
1 |
238 |
19.06.2021 22:59:51 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kuneta Tadeáš | 27.05.2008 | I.NTC Olomouc | 910 |
1 |
přijat do turnaje | 19.06.2021 17:38:34 |
|
2. |
Kazík Martin | 23.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 423 |
6 |
146 |
přijat do turnaje | 30.06.2021 10:08:28 |
3. |
Mazal Jiří | 18.01.2010 | TK Gymnázium Uničov | 910 |
1 |
430 |
přijat do turnaje | 30.06.2021 10:09:08 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 540 |
4 |
149 |
odhlášeno hráčem | 15.06.2021 08:26:15 |
2. |
Móler Petr | 22.01.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 910 |
1 |
438 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2021 05:54:28 |
3. |
Prášek Nello Daniel | 22.07.2007 | Lokomotiva Trutnov | 405 |
6 |
IS: kolizní přihláška | 25.06.2021 12:00:10 |
|
4. |
Prášek Luca Samuel | 22.12.2008 | Lokomotiva Trutnov | 459 |
4 |
140 |
IS: kolizní přihláška | 25.06.2021 12:00:10 |
5. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 910 |
1 |
372 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2021 08:25:29 |
6. |
Bajgar Filip | 25.02.2008 | Start Brno | 358 |
6 |
180 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2021 11:08:50 |
7. |
Steinmetz Ondra | 08.01.2007 | Start Brno | 449 |
4 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2021 13:56:28 |
|
8. |
Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | 846 |
3 |
188 |
odhlášeno pořadatelem | 01.07.2021 09:25:44 |