Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
severomoravský
Datum:
22.-24.01.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Střílka Sven
Střílka
Střílka
Kuch Kristián
6:3, 6:3
Žampach
Žampach Vojtěch
6:2, 4:6, 6:0
Střílka
Migdal Alexandr
626
Migdal
Franc Jakub
6:2, 6:2
Kliment
Hradečný Lukáš
6:3, 6:4
Kliment
Kliment Matúš
6:0, 6:2
Střílka
Robenek Štěpán
6:4, 6:1
Robenek
Horák Matěj
6:0, 6:0
Robenek
Trunda Jakub
6:2, 6:2
Václavek
Václavek Tomáš
6:1, 6:1
Robenek
Rybka Jan
6:4, 3:6, 6:0
Rybka
Hrdlička Miroslav
6:2, 6:2
Vymazal
Tomica Daniel
6:2, 6:2
Vymazal
Vymazal Kryštof
6:1, 6:1
Spáčil
Svozil Václav
7:5, 6:4
Svozil
Palacký Jakub
6:1, 6:0
Svozil
Buba Alexej
6:1, 6:1
Jányš
Jányš Albert
6:2, 3:6, 6:4
Klimša
Smolík David
6:1, 6:4
Klar
Klar Dominik
4:6, 6:1, 7:6 (4)
Klimša
6:0, 6:2
Klimša
Klimša Ondřej
Spáčil
Jendřejek Daniel
6:1, 7:5
Jendřejek
Drlík David
scr.
Rojíček
Rojíček Daniel
6:0, 4:6, 6:2
Rojíček
Kašpárek Tomáš
6:1, 7:5
Spáčil
Syryčanský Adam
6:4, 6:0
Syryčanský
Šipula David
6:0, 6:0
Spáčil
6:4, 6:2
Spáčil
Spáčil Jan
Počet účastníků
29
Nasazení
CŽ
BH
Střílka Sven
37
30
Spáčil Jan
38
30
Klimša Ondřej
56
20
Robenek Štěpán
62
20
Vymazal Kryštof
81
15
Jendřejek Daniel
91
15
Kliment Matúš
97
15
Svozil Václav
133
12
Kategorie : 8
Součet BH: 157
Kódové číslo akce: 502970
Střílka Sven
-
Spáčil Jan
Střílka
-
Spáčil
Střílka
-
Spáčil
Svozil Václav
-
Syryčanský Adam
6:3, 6:4
Svozil
-
Syryčanský
Žampach Vojtěch
-
Horák Matěj
6:2, 6:3
Střílka
-
Spáčil
Kliment Matúš
-
Robenek Štěpán
4:6, 6:2, 1:0 (5)
Kliment
-
Robenek
Rojíček
-
Kašpárek
Hrdlička Miroslav
-
Palacký Jakub
6:2, 6:4
Rojíček
-
Kašpárek
Rojíček Daniel
-
Kašpárek Tomáš
6:1, 6:0
Střílka
-
Spáčil
Buba Alexej
-
Tomica Daniel
1:6, 6:3, 1:0 (8)
Šipula
-
Franc
Šipula David
-
Franc Jakub
6:3, 6:3
Migdal
-
Jendřejek
6:1, 6:1
Migdal
-
Jendřejek
Migdal Alexandr
-
Jendřejek Daniel
Klimša
-
Vymazal
Václavek Tomáš
-
Rybka Jan
6:3, 6:1
Václavek
-
Rybka
Klar Dominik
-
Smolík David
6:2, 1:6, 1:0 (6)
Klimša
-
Vymazal
6:1, 6:3
Klimša
-
Vymazal
Klimša Ondřej
-
Vymazal Kryštof
Počet dvojic
12
Nasazení
CŽ
BH
Střílka Sven
37
30
Spáčil Jan
38
30
Klimša Ondřej
56
20
Robenek Štěpán
62
20
Vymazal Kryštof
81
15
Jendřejek Daniel
91
15
Kliment Matúš
97
15
Svozil Václav
133
12
Kategorie : 8
Součet BH: 157
Kódové číslo akce: 504970
Tisková PDF verze hracího plánu