Název: | BORS CUP | Pořadatel: | TC BORS CLUB | Datum: | 19.-22.02. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Macháček David | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fuis Alex | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Řačák Tomáš | 3:6, 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Papavasiliu Nikolaos | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vondráček Tomáš | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Všetečka Josef | | | | 3:6, 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Průdek Šimon | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Majc André | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Motal Jan | | 7:6 (3), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Majc Mário | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
ZAVŘEL JAROSLAV | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Migdal Alexandr | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brtník Josef | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sandecky David | | | | 3:6, 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mlčůch Martin | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bajgar Filip | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kliment Matúš | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Martin | | | | | | 7:6 (5), 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doležal David | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Komárek Albert | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Blažej Adam | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Majer Filip | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuchař Saša | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jirásek Milan | | | 6:2, 4:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fedor Jakub | | 1:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holub Martin | | | | | 6:0, 5:7, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Laššan Radek | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Merta Jakub | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brtník Jan | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vondráček Robert | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žák Martin | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuba Tomáš | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Dufek Šimon | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 2:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Robenek Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Bartoš Richard (platná licence B do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Časový rozpis pondělí 21.2.2022:
8:30 semifinále dvouhry, následuje finále.
|
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Macháček David | 39 | 25 | Robenek Štěpán | 62 | 20 | Majc Mário | 69 | 20 | Fedor Jakub | 71 | 20 | Motal Jan | 73 | 15 | Šmíd Martin | 95 | 15 | Holub Martin | 97 | 15 | Kliment Matúš | 97 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 502112 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Ondrůšek Antonín | 09.12.2008 | SK Uherský Brod | Hlouch Sebastian | 29.07.2009 | HTK Třebíč |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. |
|