Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Gama Tenis Olomouc
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov
Datum:
12.-14.02.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Jendřejek Daniel
Jendřejek
Jendřejek
Přikryl Tomáš
6:4, 6:1
Přikryl
Blažej Adam
6:3, 6:0
Jendřejek
Lyčka Teodor
6:1, 6:2
Lyčka
Sandecky
6:0, 6:2
Sandecky
Sandecky David
Jendřejek
Kuba Tomáš
6:2, 6:1
Kuba
Orlita
7:6 (3), 3:6, 1:0 (6)
Orlita
Orlita Josef Sebastian
Pečonka
Pečonka Jaromír
6:1, 6:1
Pečonka
Pečonka
6:1, 6:0
Kotek
Kotek Dan
Kriško
Gardea Adam
6:2, 6:1
Gardea
Kriško
6:0, 6:0
Kriško
Kriško Radovan
Kriško
Běhal Daniel
6:0, 6:0
Běhal
Doležal
6:1, 6:1
Doležal
Doležal David
Kriško
Baderle David
6:2, 6:4
Baderle
Krumins
6:1, 6:1
Krumins
Krumins Kristofers
Krumins
Chovanec Samuel
6:2, 6:0
Chovanec
Žák Martin
6:0, 7:5
Veselý
0:6, 6:3, 1:0 (3)
Veselý
Veselý Marian
Rozhodčí turnaje:
Perůtka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Program na neděli 13.02.2022: Semifinálové zápasy v 09.00 Hod.
Počet účastníků
18
Nasazení
CŽ
BH
Kriško Radovan
31
30
Jendřejek Daniel
91
15
Veselý Marian
196
9
Kuba Tomáš
209
9
Doležal David
234
6
Pečonka Jaromír
258
6
Sandecky David
295
6
Lyčka Teodor
330
4
Kategorie : 4
Součet BH: 85
Kódové číslo akce: 502101
Pečonka Jaromír
-
Jendřejek Daniel
Pečonka
-
Jendřejek
Pečonka
-
Jendřejek
Blažej Adam
-
Přikryl Tomáš
6:1, 6:1
Lyčka
-
Kriško
Lyčka Teodor
-
Kriško Radovan
7:5, 6:2
Pečonka
-
Jendřejek
6:3, 6:2
Kuba
-
Sandecky
Kuba Tomáš
-
Sandecky David
Kuba
-
Sandecky
6:2, 3:6, 1:0 (5)
Doležal
-
Veselý
Doležal David
-
Veselý Marian
Poznámka pořadatele:
Program na neděli 13.02.2022 Finále ne před 11.00 Hod. Program může být upřesněn až po singlových semifinálových zápasech. Můžete volat na 777 556 097
Počet dvojic
5
Nasazení
CŽ
BH
Kriško Radovan
31
30
Jendřejek Daniel
91
15
Veselý Marian
196
9
Kuba Tomáš
209
9
Doležal David
234
6
Pečonka Jaromír
258
6
Sandecky David
295
6
Lyčka Teodor
330
4
Kategorie : 4
Součet BH: 85
Kódové číslo akce: 504101
Tisková PDF verze hracího plánu