Název:
2 JCP - CUP 2023
Datum:
18.-21.02.
Pořadatel:
HTK Třebíč (B - 900)
Kódové číslo:
506094
Dvorců+povrch:
4 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Vinopal František
:
kpt.Jaroše 639/3
:
67401 Třebíč
Tel. (1):
724646250
E-mail:
fvinopal@seznam.cz
Internet:
www.htktrebic.cz


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
44
30
0
 
11.12.2022 16:06:13
2.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
44
30
0
 
22.01.2023 18:25:49
3.
Laššan Radek 10.08.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
52
25
0
 
26.01.2023 18:01:26
4.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC VITON České Budějovice,z.s.
55
25
0
 
30.01.2023 22:18:02
5.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
57
25
0
 
10.01.2023 03:16:03
6.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
61
25
0
 
18.11.2022 09:18:54
7.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
67
20
15
 
01.11.2022 13:13:29
8.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
70
20
2
 
01.11.2022 07:06:41
9.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
74
20
0
 
09.11.2022 21:13:44
10.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
76
20
0
 
01.11.2022 08:18:26
11.
Bohatý Michal 13.05.2009 TC Bajda Kroměříž
82
20
0
 
01.11.2022 11:30:42
12.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
85
20
0
 
22.01.2023 18:45:49
13.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB
90
20
0
 
01.11.2022 14:39:50
14.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
95
15
0
 
23.01.2023 20:30:24
15.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
96
15
7
 
20.01.2023 08:18:36
16.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov, z.s.
108
15
17
 
29.01.2023 19:51:56
17.
Šubert Daniel 14.10.2009 TK Most
117
15
0
 
09.01.2023 15:01:29
18.
Dufek Šimon 18.07.2009 ŽLTC Brno
119
15
0
 
07.11.2022 15:30:35
19.
Hlouch Sebastian 29.07.2009 HTK Třebíč
124
15
0
 
17.12.2022 20:09:16
20.
Sandecky David 24.07.2009 TC Brno.
125
15
0
 
07.11.2022 21:33:21
21.
Šmejc Dominik 20.06.2009 LTC Pardubice
127
12
0
 
24.01.2023 21:27:51
22.
Brtník Josef 25.12.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
136
12
0
 
16.01.2023 15:17:46
23.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
145
12
0
 
08.11.2022 10:06:25
24.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
170
12
0
 
08.01.2023 19:45:36
25.
Svoboda Jan 04.11.2009 SK Jundrov Brno
183
12
0
 
14.01.2023 08:37:16
26.
Brtník Jan 25.12.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
186
12
0
 
16.01.2023 15:19:01
27.
Volín Vojtěch 27.10.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
207
9
0
 
02.12.2022 05:49:08
28.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
210
9
0
 
01.11.2022 10:51:20
29.
Blažej Adam 08.10.2010 TC BORS CLUB
229
9
117
 
25.01.2023 19:26:42
30.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 HTK Třebíč
236
9
87
 
03.11.2022 20:49:14
31.
Jacenko Kiril 13.03.2009 SK Aritma Praha
246
9
0
 
19.11.2022 11:50:46
32.
Lelek Petr 14.04.2010 TK Hlinsko
256
9
59
 
28.01.2023 19:59:46
33.
Venc Tomáš 30.09.2010 LTC Humpolec
286
6
55
 
31.10.2022 23:33:18
34.
Chovanec Samuel 06.03.2009 SK Uherský Brod
286
6
0
 
22.01.2023 11:56:23
35.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 LTC Houštka
343
6
0
 
01.11.2022 00:06:06
36.
Hegr Tomáš 04.02.2009 ŽLTC Brno
343
6
0
 
09.01.2023 09:44:20
37.
Kváš Marian 01.07.2010 LTC Humpolec
484
4
223
 
01.11.2022 19:11:23
38.
Lukáš Lukáš 30.11.2009 Jiskra Otrokovice
556
4
0
 
05.12.2022 21:01:49
39.
Drábek Jan 18.12.2011 TK Slavia Plzeň
832
3
64
 
03.11.2022 21:02:36
40.
Urban Lukáš 02.07.2010 TK Pelhřimov
868
1
151
 
01.11.2022 07:25:40

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Kij Samuel 16.04.2010 TK Třebíč
531
4
193
odhlášeno hráčem
05.01.2023 08:39:48
2.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
288
6
119
odhlášeno hráčem
12.01.2023 19:21:37
3.
Pražma Adam 22.06.2010 LTC Tábor 1903
351
6
170
odhlášeno hráčem
14.01.2023 18:26:28
4.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
151
12
 
odhlášeno hráčem
23.01.2023 18:00:37
5.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
75
20
 
odhlášeno hráčem
04.02.2023 10:19:49