Název: |
TC Head tour |
Datum: |
11.-13.02. |
Pořadatel: |
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800) |
Místo konání: |
Vestec, Praha - západ |
Kódové číslo: |
506082 |
Dvorců + povrch: |
4 koberec s granulemi |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Polák Jiří |
Sportovní 456 | |
252 50 Vestec | |
Tel. (1): |
777773139 |
E-mail: |
recepce@teniscentrum.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | 137 |
12 |
prezentováno | 01.02.2023 11:38:08 |
|
2. |
Sutiashvili Lazare | 26.01.2011 | TJ Radlice z.s. | 170 |
6 |
46 |
prezentováno | 08.02.2023 10:08:07 |
3. |
Navrozashvili Demetre | 07.12.2010 | TJ Radlice z.s. | 180 |
6 |
prezentováno | 08.02.2023 10:07:46 |
|
4. |
Jacenko Kiril | 13.03.2009 | SK Aritma Praha | 246 |
9 |
prezentováno | 05.02.2023 09:17:47 |
|
5. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 293 |
6 |
95 |
prezentováno | 29.01.2023 18:25:41 |
6. |
Haskell Maximilian | 23.03.2009 | TK Sparta Praha | 341 |
6 |
prezentováno | 01.11.2022 22:39:35 |
|
7. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 432 |
4 |
109 |
prezentováno | 06.01.2023 14:04:12 |
8. |
Bezouška Václav | 14.09.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 438 |
4 |
prezentováno | 29.01.2023 10:29:49 |
|
9. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | 518 |
4 |
127 |
prezentováno | 06.11.2022 22:57:27 |
10. |
Toman Karel | 07.05.2011 | I.ČLTK Praha | 518 |
4 |
32 |
prezentováno | 10.02.2023 16:25:12 |
11. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | 541 |
4 |
73 |
prezentováno | 07.02.2023 12:06:49 |
12. |
Navrozashvili Mate | 28.12.2012 | TJ Radlice z.s. | 868 |
1 |
193 |
prezentováno | 08.02.2023 10:08:33 |
13. |
Bezouška Antonín | 27.09.2012 | Pála Vízner Tennis z.s. | 868 |
1 |
722 |
prezentováno | 10.02.2023 15:46:55 |
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Homola Matyáš | 21.09.2010 | Slavoj Český Brod | 261 |
9 |
53 |
odhlášeno hráčem | 29.01.2023 20:54:55 |
2. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | 247 |
9 |
77 |
odhlášeno hráčem | 01.02.2023 13:33:33 |
3. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | 868 |
1 |
281 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2023 09:44:10 |
4. |
Nejedlý Tomáš | 10.10.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 868 |
1 |
391 |
odhlášeno pořadatelem | 06.02.2023 12:05:44 |
5. |
Dlouhý Martin | 07.12.2009 | TK Radošovice | 400 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 10.02.2023 14:41:24 |