Název: |
Tempo Praha |
Datum: |
07.-09.01. |
Pořadatel: |
Tempo Praha (C - 800) |
Kódové číslo: |
506054 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
p. KYNČL |
: |
Ve Lhotce 1068/3 |
: |
14300 Praha |
Tel. (1): |
724068227 |
E-mail: |
info@wilson.cz |
Internet: |
www.tempotenis.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek 6.1.2023 pouze formou SMS na tel. čísle: 736 401 113. Prezentovat se můžete v průběhu celého dne do 18h.
Automatické losování proběhne cca. v 18:30. Poté budou pod pavoukem uvedeny časy a pořadí zápasů.
Pravidla:
Dvouhra - na dva vítězné sety, v případě 3.setu následuje super tiebreak. Pravidlo NO Let bude používáno.
Čtyřhra - na dva vítězné sety, v případě 3.setu následuje supertiebreak. Pravdilo NO Let i NO Ad bude používáno.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
87 |
20 |
|
|
06.01.2023 15:31:49 |
2. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
134 |
12 |
|
|
06.01.2023 15:32:15 |
3. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
161 |
12 |
|
|
06.01.2023 10:14:16 |
4. |
Novák Tobiáš |
17.06.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
174 |
12 |
|
|
29.12.2022 12:10:26 |
5. |
Černík Daniel |
24.10.2010 |
LTK Liberec |
218 |
9 |
74 |
|
29.12.2022 21:50:07 |
6. |
Begun Rafael |
20.10.2009 |
TJ Spoje Praha |
221 |
9 |
|
|
01.01.2023 11:17:25 |
7. |
Krupka Michal |
16.07.2009 |
LTK Bílina |
236 |
9 |
|
|
06.01.2023 15:31:58 |
8. |
Nohejl Tomáš |
01.02.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
244 |
9 |
|
|
06.01.2023 15:32:24 |
9. |
Kocanda Petr |
19.07.2010 |
TJ Spoje Praha |
249 |
9 |
105 |
|
29.12.2022 21:53:31 |
10. |
Šantora Filip |
07.10.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
324 |
6 |
|
|
04.01.2023 22:25:34 |
11. |
Petráček Petr |
25.05.2009 |
I. ČLTPK Čerčany |
396 |
6 |
|
|
05.01.2023 13:26:38 |
12. |
Novotný Vojtěch |
08.07.2010 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
471 |
4 |
122 |
|
31.12.2022 09:31:50 |
13. |
Dvořák Šimon |
06.05.2009 |
Wilson tenis centrum z.s. |
477 |
4 |
|
|
29.12.2022 21:52:04 |
14. |
Masopust Matěj |
20.04.2010 |
LTC Beroun, z.s. |
484 |
4 |
399 |
|
31.12.2022 09:32:10 |
15. |
Dvořák Matouš |
06.05.2009 |
Wilson tenis centrum z.s. |
495 |
4 |
|
|
29.12.2022 21:52:53 |
16. |
Nenadál Richard |
25.08.2010 |
I. ČLTPK Čerčany |
495 |
4 |
143 |
|
06.01.2023 17:25:24 |
17. |
Kroupa David |
03.01.2009 |
Sport club Na Zámečku |
868 |
1 |
|
|
26.12.2022 22:10:45 |
18. |
Dvořák Mikuláš |
01.11.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
868 |
1 |
164 |
|
03.01.2023 09:00:43 |
19. |
Bureš Marek |
07.08.2010 |
LTC Beroun, z.s. |
868 |
1 |
465 |
|
06.01.2023 15:31:28 |
20. |
Hykl Kryštof |
02.02.2010 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
868 |
1 |
|
|
06.01.2023 15:31:35 |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Sedlatý Mikuláš |
18.05.2010 |
TENIS Klánovice |
868 |
1 |
281 |
odhlášeno hráčem |
27.12.2022 11:02:37 |
2. |
Elsnic Petr |
17.06.2010 |
TK Most |
518 |
4 |
127 |
IS: kolizní přihláška |
01.01.2023 12:00:18 |
3. |
Sidorov Alexandr |
17.12.2009 |
TJ Radlice z.s. |
426 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
01.01.2023 12:00:18 |
4. |
Hampl Tomáš |
30.04.2010 |
Tempo Praha |
868 |
1 |
1399 |
odhlášeno pořadatelem |
06.01.2023 15:32:33 |
5. |
Pátek Filip |
20.01.2011 |
Tempo Praha |
868 |
1 |
948 |
odhlášeno pořadatelem |
06.01.2023 15:32:46 |
|