Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Tenis Cibulka Cup 2021
Pořadatel:
Tenis Cibulka
Datum:
29.-31.12.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Rakouš Michal
Rakouš
Rakouš
Perůtka Matyáš
6:1, 6:2
Perůtka
PROCHÁZKA Adam
6:1, 6:0
Rakouš
Holý Tomáš
6:2, 6:3
Holý
Turek Ondřej
366310--
Holý
Jacenko Kiril
6:4, 6:3
Witoš
Witoš Ondřej
6:4, 6:1
Rakouš
Ambrož Bruno
6:4, 7:6
Ambrož
Klokov Martin
6:4, 6:0
Pšeničný
Pšeničný Dmitrij
6:2, 7:5
Pšeničný
Drlík Štěpán
6:2, 6:3
Pšeničný
Krška Tomáš
6:1, 6:2
Vokroj
Vokroj Marek
6:2, 6:1
Vokroj
Zapletal Ondřej
6:4, 6:4
Mohamed
Mohamed Rahman
6:0, 6:1
Rakouš
Pilný Patrik
6:4, 6:4
Pilný
Jedlička David
6:4, 6:3
Pilný
Vrtílka Jakub
1:6, 7:5, 1:0
Vrtílka
Zapletal Jindřich
6:0, 6:3
Drlík David
Drlík David
6:1, 6:1
Drlík David
Hrnčíř Jakub
6:3, 6:1
Drlík David
Kubík Jakub
5:0, scr.
Fric
Fric Adam
6:0, 6:0
Drlík David
Rybka Jan
6:3, 6:1
Wey
Wey Tommy
6:4, 6:0
Wey
Krisman Vojtěch
6:4, 6:1
Krisman
Křivanec Jakub
6:2, 6:1
Furlet
Šutov Samuel
6:1, 6:3
Hron
Hron Lukáš
6:0, 6:0
Furlet
Rybka David
6:2, 6:0
Furlet
Furlet Roman
6:1, 6:1
Poznámka pořadatele:
Finále Pátek 8:30
Počet účastníků
31
Nasazení
CŽ
BH
Rakouš Michal
93
15
Furlet Roman
136
12
Ambrož Bruno
141
12
Mohamed Rahman
192
9
Fric Adam
192
9
Witoš Ondřej
203
9
Rybka Jan
206
9
Pilný Patrik
216
9
Kategorie : 5
Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 502043
Witoš Ondřej
-
Ambrož Bruno
Witoš
-
Ambrož
Witoš
-
Ambrož
Krisman Vojtěch
-
Jedlička David
6:1, 6:4
Turek
-
Hron
Turek Ondřej
-
Hron Lukáš
7:6, 6:4
Drlík David
-
Techlovský
Pilný Patrik
-
Holý Tomáš
Pilný
-
Holý
Drlík Štěpán
-
Křivanec Jakub
6:0, 6:0
Drlík David
-
Techlovský
PROCHÁZKA Adam
-
Kubík Jakub
6:1, 6:0
Drlík David
-
Techlovský
Drlík David
-
Techlovský Tomáš
6:0, 6:0
Drlík David
-
Techlovský
Zapletal Jindřich
-
Zapletal Ondřej
6:3, 6:7, 1:0
Vokroj
-
Hrnčíř
Vokroj Marek
-
Hrnčíř Jakub
6:2, 6:1
Vokroj
-
Hrnčíř
Rybka David
-
Rybka Jan
3:6, 7:5, 1:0
Rybka David
-
Rybka Jan
Pšeničný
-
Rakouš
Perůtka Matyáš
-
Mohamed Rahman
6:0, 6:3
Perůtka
-
Mohamed
Vrtílka Jakub
-
Michna Gabriel
2:1, scr.
Pšeničný
-
Rakouš
6:4, 6:3
Pšeničný
-
Rakouš
Pšeničný Dmitrij
-
Rakouš Michal
Rozhodčí turnaje:
Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
čtvrtek 13:00 semifinale
Počet dvojic
13
Nasazení
CŽ
BH
Rakouš Michal
93
15
Ambrož Bruno
141
12
Mohamed Rahman
192
9
Witoš Ondřej
203
9
Rybka Jan
206
9
Pilný Patrik
216
9
Holý Tomáš
226
9
Vrtílka Jakub
299
6
Kategorie : 4
Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 504043
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Techlovský Tomáš
19.04.2010
TK Sparta Praha