Název: |
TC Head tour |
Datum: |
29.-31.12. |
Pořadatel: |
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800) |
Místo konání: |
Vestec, Praha - západ |
Kódové číslo: |
506041 |
Dvorců + povrch: |
4 koberec s granulemi |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
St do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Polák Jiří |
Sportovní 456 | |
252 50 Vestec | |
Tel. (1): |
777773139 |
E-mail: |
recepce@teniscentrum.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | 87 |
20 |
prezentováno | 18.11.2022 13:21:49 |
|
2. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | 94 |
15 |
prezentováno | 22.12.2022 13:44:12 |
|
3. |
Luxa Tommy | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 100 |
15 |
29 |
volná karta,prezentováno | 28.12.2022 12:05:02 |
4. |
Macinauer Dan | 11.03.2009 | TK Radošovice | 147 |
12 |
volná karta,prezentováno | 23.12.2022 16:57:47 |
|
5. |
Blažej Adam | 08.10.2010 | TC BORS CLUB | 229 |
9 |
117 |
prezentováno | 05.12.2022 21:36:57 |
6. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | 232 |
9 |
121 |
volná karta,prezentováno | 27.12.2022 13:49:39 |
7. |
Homola Matyáš | 21.09.2010 | Slavoj Český Brod | 261 |
9 |
53 |
prezentováno | 31.10.2022 23:29:23 |
8. |
Nekovář Max | 29.09.2009 | TK Neridé | 271 |
9 |
prezentováno | 22.12.2022 14:41:38 |
|
9. |
Chovanec Samuel | 06.03.2009 | SK Uherský Brod | 286 |
6 |
prezentováno | 12.12.2022 12:16:50 |
|
10. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | 288 |
6 |
119 |
prezentováno | 29.11.2022 07:34:48 |
11. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 312 |
6 |
94 |
prezentováno | 30.11.2022 21:54:39 |
12. |
Pražma Adam | 22.06.2010 | LTC Tábor 1903 | 351 |
6 |
170 |
prezentováno | 11.12.2022 14:56:16 |
13. |
Petráček Petr | 25.05.2009 | I. ČLTPK Čerčany | 396 |
6 |
prezentováno | 27.12.2022 18:47:09 |
|
14. |
Řehoř Benjamín | 30.03.2012 | TK Slavia Plzeň | 405 |
6 |
61 |
volná karta,prezentováno | 27.12.2022 18:38:45 |
15. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | 450 |
4 |
33 |
prezentováno | 16.12.2022 20:30:29 |
16. |
Novotný Vojtěch | 08.07.2010 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 471 |
4 |
122 |
prezentováno | 19.12.2022 13:30:06 |
17. |
Dvořák Šimon | 06.05.2009 | Wilson tenis centrum z.s. | 477 |
4 |
volná karta,prezentováno | 27.12.2022 14:42:33 |
|
18. |
Dvořák Matouš | 06.05.2009 | Wilson tenis centrum z.s. | 495 |
4 |
volná karta,prezentováno | 27.12.2022 14:41:37 |
|
19. |
Sršeň Tomáš | 10.12.2011 | TK Frýdlant v Čechách | 512 |
4 |
76 |
prezentováno | 06.11.2022 09:17:27 |
20. |
Sršeň Mikuláš | 10.12.2011 | TK Frýdlant v Čechách | 541 |
4 |
69 |
prezentováno | 06.11.2022 09:38:21 |
21. |
Škrob Miloš | 28.07.2011 | TJ Kraví Hora Brno | 598 |
4 |
320 |
prezentováno | 09.12.2022 23:12:53 |
22. |
Nováček Bořivoj | 12.06.2011 | I.ČLTK Praha | 613 |
3 |
60 |
prezentováno | 19.12.2022 09:04:43 |
23. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 709 |
3 |
80 |
prezentováno | 10.12.2022 19:17:18 |
24. |
Hlavnička Tomáš | 08.11.2011 | Jiskra Bechyně | 868 |
1 |
173 |
prezentováno | 16.12.2022 09:17:08 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Svoboda David | 26.06.2010 | LTK Klatovy | 380 |
6 |
72 |
přijat, prezentováno | 27.12.2022 19:47:18 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 142 |
12 |
odhlášeno hráčem | 08.12.2022 18:30:05 |
|
2. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 225 |
9 |
40 |
odhlášeno hráčem | 18.12.2022 17:12:02 |
3. |
Jacenko Kiril | 13.03.2009 | SK Aritma Praha | 246 |
9 |
odhlášeno hráčem | 18.12.2022 21:09:57 |
|
4. |
Doležal Karel | 19.08.2011 | Tenisová akademie Březno u Loun | 868 |
1 |
345 |
odhlášeno hráčem | 19.12.2022 16:51:56 |
5. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | 518 |
4 |
127 |
odhlášeno hráčem | 20.12.2022 07:34:05 |
6. |
Škopek David | 17.05.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 116 |
15 |
odhlášeno hráčem | 20.12.2022 10:59:55 |
|
7. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | 868 |
1 |
281 |
odhlášeno hráčem | 21.12.2022 19:30:36 |
8. |
Janoušek Šimon | 16.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 621 |
3 |
13 |
odhlášeno hráčem | 22.12.2022 17:19:30 |
9. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | 137 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.12.2022 10:04:58 |
|
10. |
Dvořák Matouš | 19.06.2013 | Slavoj Český Brod | 868 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 28.12.2022 15:49:41 |