Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
20.-23.05. |
Pořadatel: |
severomoravský (P - 400) |
Kódové číslo: |
416970 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace |
v So do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Hynek Martin |
: |
Budečská 11 |
: |
702 00 Ostrava 1 |
Tel. (1): |
731705735 |
E-mail: |
hyma@seznam.cz |
Internet: |
www.riderasport.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace tel.nebo SMS v sobotu 20.5.23 v čase 16-17.00 hod. na tel.řed.přeboru 731705735.Poté následuje vylosování přeboru přes počítač.Rozpis jednotlivých zápasů na neděli 21.5.23 zveřejníme zde,zde do 20.00 hod..V neděli hrajeme na 8 kurtech.Zahájení 1.rundy v 8.30 hod.,prezentace na řed.přeboru v přízemí v 8.15 hod.Trénink umožněn před zahájením hracího dne do 8,15 hod.
Parkování-parkujte na parkovišti Ridera Sport-nejblíže k areálu - parkování pro hráče a doprovod je zdarma.
Rozpis oblastní přeboru,včetně postupových kvot na MČR dorostu najdete na www.severomoravsky.cztenis.cz.
Rozpis zápasů na neděli 21.5.23
1.runda 8,30 začátek:
Kurková,Myslivcová,Sikorová,Skalíková,Navrátilová L.,Horutová,Pavlišová,Božoňová,Hájková,Janošková,Šimečková,Vrajíková,Dihlová,Bečičková,Kostková,Hartingerová
2.runda 9,30 začátek:
Piteráková,Klár,Kotzmannová,Kalavská,Dufková,Višňovská,Krutilová,Taxová,Pospíšilová,Růžičková,Bendová,Vyroubalová,Piteráková N.,Gabzdylová,Havlová,Střondalová
3.runda 10,30 začátek prezentace všech neuvedených a bude se hrát podle výsledků zápasů předkola.
V neděli chceme odehrát předkolo a I.kolo dvouhry a potom čtyřhry.
Upozornění v 15,00 hod. začíná zápas fotbalu Baník-Jablonec bude od 12,00 hod. omezen vjezd do areálu Ridera.
Program na pondělí 22.5.23
1.runda začátek 8,30 zápasy 1/16 dvouhry dorostenek, Potom po pauze následuje 1/8dvouhry dorostenek.
Hračky hrající pouze debla sraz v areálu v 10.00 hod .
Program na úterý 23.5.23
Začátek 8,30hod. Semifinále dvouhry Potom po pouze finále dvouhry |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Navrátilová Magdalena |
05.04.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
33 |
25 |
|
volná karta |
26.04.2023 10:49:34 |
2. |
Ticháčková Eliška |
14.12.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
40 |
20 |
|
volná karta |
06.05.2023 20:28:49 |
3. |
Jelínková Anna |
31.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
62 |
15 |
|
volná karta |
02.05.2023 18:47:42 |
4. |
Nováková Veronika |
19.04.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
77 |
15 |
|
volná karta |
28.04.2023 16:12:10 |
5. |
Štveráková Terezie |
21.03.2006 |
Městský tenisový klub Karviná |
79 |
15 |
|
volná karta |
25.04.2023 12:51:12 |
6. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
87 |
15 |
57 |
volná karta |
21.04.2023 18:33:31 |
7. |
Žingorová Adéla |
01.06.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
91 |
15 |
|
volná karta |
27.04.2023 18:09:22 |
8. |
Svobodová Michaela |
30.04.2007 |
Městský tenisový klub Karviná |
94 |
15 |
|
volná karta |
01.05.2023 19:31:05 |
9. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
108 |
12 |
33 |
volná karta |
05.04.2023 11:11:20 |
10. |
Benda Valentyna |
13.05.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
113 |
12 |
154 |
volná karta |
30.04.2023 18:15:25 |
11. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
117 |
12 |
29 |
volná karta |
30.04.2023 06:44:25 |
12. |
Piteráková Natálie |
27.08.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
119 |
12 |
|
volná karta |
19.04.2023 08:44:35 |
13. |
Damašková Kristýna |
21.07.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
124 |
12 |
|
volná karta |
05.04.2023 15:18:58 |
14. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
154 |
9 |
38 |
volná karta |
11.04.2023 16:00:53 |
15. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
157 |
9 |
41 |
volná karta |
07.04.2023 22:13:12 |
16. |
Fížová Monika |
17.02.2005 |
TK Na Dolině o.s. |
162 |
9 |
|
volná karta |
10.04.2023 07:03:45 |
17. |
Dopplerová Barbora |
08.02.2007 |
TJ Baník Ostrava OKD |
172 |
9 |
|
volná karta |
08.04.2023 15:05:55 |
18. |
Janošková Amálie |
04.04.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
182 |
9 |
|
volná karta |
23.04.2023 08:03:05 |
19. |
Kotzmannová Emma |
19.01.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
190 |
9 |
|
volná karta |
05.04.2023 20:02:19 |
20. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
192 |
9 |
58 |
volná karta |
11.04.2023 16:15:38 |
21. |
Horutová Agáta |
22.05.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
219 |
9 |
157 |
volná karta |
01.05.2023 19:17:09 |
22. |
Pavlišová Ellen |
23.01.2008 |
TK Slavia Orlová |
230 |
9 |
107 |
volná karta |
05.05.2023 15:35:49 |
23. |
Navrátilová Liliana |
25.05.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
243 |
6 |
|
volná karta |
07.05.2023 14:03:59 |
24. |
Kostková Tereza |
28.09.2007 |
TK Havířov, z.s. |
251 |
6 |
|
volná karta |
04.05.2023 23:21:12 |
25. |
Motyková Markéta |
29.09.2005 |
TC Třinec |
260 |
6 |
|
volná karta |
28.04.2023 09:50:51 |
26. |
Vyroubalová Adéla |
17.09.2005 |
Pašťa tenis, z.s. |
263 |
6 |
|
volná karta |
05.05.2023 13:39:21 |
27. |
Kalavská Karin |
25.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
271 |
6 |
97 |
volná karta |
14.05.2023 08:43:37 |
28. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
288 |
6 |
69 |
volná karta |
23.04.2023 17:11:56 |
29. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
296 |
6 |
25 |
volná karta |
09.04.2023 08:38:11 |
30. |
Krutilová Tereza |
21.09.2006 |
TK Milo Olomouc |
324 |
6 |
|
volná karta |
11.05.2023 18:34:55 |
31. |
Pospíšilová Nikola |
09.04.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
368 |
4 |
139 |
volná karta |
26.04.2023 16:20:09 |
32. |
Skalikova Sophie |
26.10.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
398 |
4 |
|
volná karta |
15.05.2023 17:29:29 |
33. |
Střondalová Agáta |
19.07.2008 |
Tenisklub7 |
437 |
4 |
227 |
volná karta |
05.05.2023 19:17:04 |
34. |
Božoňová Viktorie Anna |
09.08.2006 |
Family Tennis Ostrava |
479 |
4 |
|
volná karta |
08.05.2023 19:45:15 |
35. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
494 |
4 |
66 |
volná karta |
17.04.2023 17:09:58 |
36. |
Šimečková Lucie |
19.04.2008 |
TK Slavia Orlová |
517 |
4 |
627 |
volná karta |
19.05.2023 16:40:13 |
37. |
Hájková Laura |
28.11.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
522 |
4 |
234 |
volná karta |
02.05.2023 09:28:10 |
38. |
Višňovská Vanessa |
28.01.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
537 |
4 |
120 |
volná karta |
08.04.2023 12:22:34 |
39. |
Klar Veronika |
24.02.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
589 |
3 |
227 |
volná karta |
17.05.2023 17:17:24 |
40. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
597 |
3 |
183 |
volná karta |
30.04.2023 20:05:54 |
41. |
Bečičková Laura |
25.08.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
704 |
3 |
131 |
volná karta |
20.04.2023 09:58:08 |
42. |
Gabzdylová Natálíe |
18.05.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
704 |
3 |
192 |
volná karta |
05.05.2023 15:17:42 |
43. |
Kurková Sofie |
20.02.2009 |
TK Havířov, z.s. |
739 |
3 |
189 |
volná karta |
15.04.2023 08:57:38 |
44. |
Růžičková Nela |
09.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
772 |
3 |
301 |
volná karta |
01.05.2023 23:20:13 |
45. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
798 |
1 |
189 |
volná karta |
06.04.2023 21:26:01 |
46. |
Haring Nicole |
04.11.2010 |
TK Na Dolině o.s. |
798 |
1 |
548 |
volná karta |
14.04.2023 12:57:08 |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
49. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
50. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
51. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
52. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
53. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
54. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
55. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
56. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
57. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
58. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
59. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
60. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
61. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
62. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
63. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
64. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Macurová Hana |
30.06.2007 |
Slavoj Český Těšín |
235 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.05.2023 15:31:24 |
2. |
Zichlarzová Vanesa |
06.06.2007 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
472 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
14.05.2023 11:08:10 |
3. |
Marečková Vendula |
03.04.2006 |
TK TENNISPOINT FM |
130 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.05.2023 16:38:00 |
4. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
642 |
3 |
241 |
odhlášeno hráčem |
14.05.2023 19:29:48 |
5. |
Felux Charlotte |
05.10.2007 |
SKT Frýdlant n.O. |
136 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
15.05.2023 16:17:54 |
6. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
342 |
6 |
86 |
odhlášeno hráčem |
16.05.2023 13:07:17 |
7. |
Heiderová Karolína |
04.10.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
114 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.05.2023 13:13:53 |
8. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
390 |
4 |
234 |
odhlášeno hráčem |
19.05.2023 08:09:33 |
9. |
Rysová Amálie |
17.05.2007 |
TK SC OSTRAVA |
452 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2023 13:10:05 |
10. |
Motyková Adéla |
04.06.2008 |
TC Třinec |
223 |
9 |
197 |
odhlášeno hráčem |
19.05.2023 17:11:43 |
|