Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 21.-23.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kajabová Klára (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Honková Elen | | 6:4, 5:7, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Ondrášková Karolína | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Losková Veronika | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Krutilová Tereza | 6176 | | | | | |
| | | | | | |
Štveráková Terezie (16) | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vyroubalová Adéla | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Anna (15) | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mičolová Nela | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Božoňová Viktorie Anna | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dopplerová Barbora | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Eliášová Veronika | 636776 | | | | | |
| | | | | | |
Huťková Klaudie (5) | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pobořilová Aneta (3) | | | | | 7:5, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Káňová Barbora | | 641676 | | | | |
| | | | | | |
Marečková Vendula | 765762 | | | | | |
| | | | | | |
Fížová Monika | | | 367675 | | | |
| | | | | | |
Klar Veronika | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Nicol (13) | | 3:6, 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kubačáková Laura | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Heiderová Karolína (11) | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rysová Amálie | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Liliana | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Trunečková Ema | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Rusinová Nikola | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Škrabalová Gabriela (8) | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:0, 6:4 |
| | | | | | |
Nováková Veronika (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Vrajíková Rozálie | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Horutová Agáta | 676163 | | | | | |
| | | | | | |
Pavlišová Ellen | | | 6176 | | | |
| | | | | | |
Janošková Amálie | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Slováková Kamila (12) | | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Michaela (10) | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
Jusková Dagmar | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Taxová Victoria | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hartingerová Sára | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Benda Valentyna | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Piteráková Natálie | 626764 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Damašková Kristýna (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 7663 | |
| | | | | | |
Huťková Valerie (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Mazancová Alexandra | | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Cháňová Laura | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Růžičková Tereza | | | 2:6, 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Wawrzykova Laura | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Žingorová Adéla (14) | | | | | | |
| | | | | | |
Ticháčková Eliška (9) | | | | 3:6, 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
Dedková Nela | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Felux Charlotte | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Piteráková Dominika | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kobzová Tereza | | | 7661 | | | |
| | | | | | |
Kotzmannová Emma | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Magdalena (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Mojmír Krupa |
Hrací plán byl automaticky vylosován 21.05.2022 18:01:03 |
| Počet účastníků | 52 | Nasazení | CŽ | BH | Kajabová Klára | 22 | 25 | Navrátilová Magdalena | 31 | 25 | Pobořilová Aneta | 37 | 20 | Damašková Kristýna | 38 | 20 | Huťková Klaudie | 50 | 15 | Huťková Valerie | 60 | 15 | Nováková Veronika | 62 | 15 | Škrabalová Gabriela | 63 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 412970 |
|
|