Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální (2hra), neoficiální (4hra) výsledky
Název:
Oblastní přebor
Pořadatel:
středočeský
Datum:
22.-24.05.
Věk. kategorie:
dorost
Kubíková Lucie Marie
Kubíková
Kubíková
Stárková Adéla
6:0, 6:0
Stárková
Slivková Barbora
6:4, 3:6 (11)
Kubíková
Hašlová Markéta
6:1, 6:1
Hašlová
Koutská
6:2, 3:6 (2)
Koutská
Koutská Adéla Eva
Petáková
Petáková Helena
6:4, 5:7 (6)
Petáková
Petáková
6:2, 6:1
Lakomá
Lakomá Klára
Petáková
Truksová Veronika
7:6 (3), 6:2
Truksová
Šárová
6:2, 6:3
Šárová
Šárová Lucie
Malá
Bláhová Ema Albína
6:3, 3:1, scr.
Bláhová Ema Albína
Bláhová Ema Albína
Hrabánková Kateřina
3:6, 6:2 (6)
Vachková
Vachková Valentina
6:1, 6:0
Bláhová Ema Albína
Beranová Veronika
6:1, 6:2
Beranová
Beranová
4:6, 6:2 (6)
Hartigova
Hartigova Valerie
Malá
Kudláčková Zuzana
6:1, 7:6 (5)
Kudláčková Zuzana
Kudláčková Zuzana
6:2, 6:4
Jarolímková
Jarolímková Nikol Marie
Malá
Heřmanová Nikola
6:0, 6:0
Drukerova
Drukerova Amelie Essie
6:1, 6:0
Malá
6:0, 6:3
Malá
Malá Natálie
Poláková Tereza
Kopřivová Nikola
7:5, 6:1
Kopřivová
Kopřivová
6:4, 6:0
Michlová
Michlová Lucie
Kopřivová
Šprojcarová Veronika
7:5, 6:4
Šprojcarová
Šprojcarová
3:6, 6:0 (4)
Šulcová
Šulcová Valerie
Fuksová
Proctor Natalie
7:5, 6:3
Proctor
Škachová
6:0, 6:2
Škachová
Škachová Magdaléna
Fuksová
Bláhová Natalie
6:0, 6:3
Bláhová Natalie
Hozmanová Vanessa
6:4, 6:3
Fuksová
6:2, 6:2
Fuksová
Fuksová Natalie
Poláková Tereza
Šalková Natálie
6:2, 6:1
Šalková
Šalková
1:6, 6:4 (4)
Belšánová
Belšánová Eva
Šalková
Bláhová Nela
6:2, 6:4
Bláhová Nela
Gabrielová
7:5, 6:1
Gabrielová
Gabrielová Aneta
Poláková Tereza
Smíšková Anna
6:4, 6:0
Smíšková
Poláková Veronika
2:6, 6:4 (9)
Poláková Veronika
Poláková Veronika
Poláková Tereza
Klemšová Simona
7:6 (3), 6:1
Jiroušková
Jiroušková Monika
6:0, 6:0
Poláková Tereza
6:4, 3:6 (7)
Poláková Tereza
Poláková Tereza
Rozhodčí turnaje:
Benešová Šárka (platná licence B do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele:
Začátek pondělí 9.30 kurty Cafex 1 a 3
Počet účastníků
37
Nasazení
CŽ
BH
Kubíková Lucie Marie
45
20
Poláková Tereza
58
15
Fuksová Natalie
78
15
Bláhová Ema Albína
84
15
Kopřivová Nikola
113
12
Malá Natálie
119
12
Šárová Lucie
122
12
Šalková Natálie
127
12
Kategorie : 8
Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 412830
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Katzer Ellen
27.03.2007
Pliskova Tennis Academy-Říčany