Abeldinova Alla | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šílová Nela | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | 6:3, 7:6 (5) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Davidová Natali | | | | | | |
| | | | | | |
Davidová Natálie | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Veronika | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jantačová Elen | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Zourková Lucie | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Heiderová Karolína | 6:3, 1:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Paterová Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Hejtmánková Sára | | | | | 7:5, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žingorová Adéla | | 6:1, 4:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Trinerová Darja | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Vavříková Adéla | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Valentová Karolina | 6:4, 4:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kajabová Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Poláková Tereza | | | | 7:6 (7), 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holubová Aneta | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Závišková Barbora | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Barbora | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Pancová Julie | 6:2, 2:6, 7:6 (2) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pobořilová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Zástěrová Lucie | | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bervid Victoria | | 7:5, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fuksová Natalie | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kunitsyna Maria | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Magdalena | 7:6 (2), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Látalová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Hanáková Denisa | | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brožová Amélie | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šalková Natálie | 7:6 (4), 2:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Slováková Kamila | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Svobodová Klára | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zámečníková Kristina | | | | | | |
| | | | | | |
Michálková Barbora | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tomcová Štěpánka | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hajná Kateřina | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Odehnalová Nela | | | 6:7 (3), 7:6 (2), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Temenugov Isabella | 6:2, 3:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Rainke Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Kubíková Lucie Marie | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchá Amy | | 6:2, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Valdmannová Vendula | 1:6, 6:1, 7:6 (1) | | | | | |
| | | | | | |
Machková Natálie | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jandová Nela | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hranáčová Kristýna | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Hráčka Odehnalová skrečovala zápas pro bolest zápěstí. Hráčka Hejtmánková skrečovala zápas pro nevolnost. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Abeldinova Alla | 17 | 30 | Hranáčová Kristýna | 19 | 30 | Zámečníková Kristina | 21 | 30 | Hejtmánková Sára | 25 | 25 | Michálková Barbora | 29 | 25 | Zástěrová Lucie | 37 | 20 | Paterová Natálie | 39 | 20 | Pobořilová Aneta | 42 | 20 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 200 |
Kódové číslo akce: 412259 |
|
|