Název: | Lob cup | Pořadatel: | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Datum: | 18.-21.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Birnerová Tereza | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sejvalová Eliška | | 6:1, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Makovcová Natálie | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Orlova Stefaniia | | | scr. | | |
| | | | | |
Kudrnáčová Eliška | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Ondráčková Kateřina | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vachková Valentina | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sikorová Klára | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Náprstková Michaela | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Dušátková Eva | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Parkanová Tereza | | | 6:4, 4:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Brožková Tereza | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 5:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
Staňková Sára | | | | | |
| | | | | |
Bohatová Kristýna | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tikalová Žaneta | | 6:4, 0:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Hronová Kateřina | 7:6, 1:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Zdražilová Kristýna | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Šípková Agáta | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Zobačová Michaela | | | | | |
| | | | | |
Peldová Nikola | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hůlová Veronika | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Chrtová Sarah | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Chlubnová Lucie | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Holubová Tereza | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Dvořáková Zuzana | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na neděli:
9:00==čtvrtfinále singlů následuje semifinále singlů, na debly volejte cca v 10:20
debl Žoldáková, Janíčkovičová-Ondráčková, Šípková v 11:00 |
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Birnerová Tereza | 125 | 12 | Dvořáková Zuzana | 223 | 6 | Sikorová Klára | 241 | 6 | Zobačová Michaela | 283 | 6 | Peldová Nikola | 336 | 4 | Vachková Valentina | 378 | 4 | Staňková Sára | 464 | 4 | Bohatová Kristýna | 496 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 45 |
Kódové číslo akce: 412245 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Karlová Tereza | 16.01.2006 | SK Štětí | Synková Kristýna | 07.12.2005 | SK Štětí |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha | Žoldáková Denisa | 01.01.2008 | SK HAMR, z.s. |
|