Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TK RAPID CUP
Pořadatel:
TK RAPID LIBEREC
Datum:
21.-23.01.
Věk. kategorie:
dorost
Bendová Agáta
(1)
Bendová
Filipová
Janoviaková Renata
6:0, 6:3
Filipová
Filipová Kateřina
6:1, 6:0
Filipová
Fiedlerová Adéla
6:4, 6:0
Fiedlerová
Fiedlerová
Vimrová Andrea
6:2, 6:0
Vimrová
Filipová
Jámborová Ema
(4)
6:1, 6:4
Jámborová
Drábková Diana
Drábková Diana
6:3, 7:5
Drábková Diana
Sertičová
Sertičová Tereza
6:2, 6:0
Sertičová
Sertičová
Králová Natálie
6:0, 6:0
Králová Natálie
Pabisiak
6:3, scr.
Buzková
Buzková Alžběta
Pabišková
6:1, 6:1
Pabišková
Pabišková Natalie
Pabisiak
6:1, 6:0
Pabisiak
Pabisiak Jessica Laura
Pabisiak
6:1, 6:0
Bošinová
Bošinová Leona
(3)
Pabisiak
6:1, 6:1
Novotná
Novotná Kateřina
Novotná
6:3,1:6,10:3
Jakimičová
Jakimičová Lanna
Novotná
6:4, 6:1
Ubiasova
Ubiasova Victoria
Ubiasova
scr.
Drábková Denisa
Drábková Denisa
(2)
Rozhodčí turnaje:
Venclík Patrik (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:
---Hlavní rozhodčí: Patrik Venclík tel. 739 848 363 --- Program pondělí: Rozehra 8:30-8:55, finále 9:00
Hrací plán byl automaticky vylosován
20.01.2023 18:39:38
Počet účastníků
17
Nasazení
CŽ
BH
Bendová Agáta
360
4
Drábková Denisa
384
4
Bošinová Leona
428
4
Jámborová Ema
453
4
Drábková Diana
472
4
Novotná Kateřina
519
3
Sertičová Tereza
529
3
Vimrová Andrea
605
3
Kategorie : 4
Součet BH: 29
Kódové číslo akce: 402052
Bendová Agáta
-
Sertičová Tereza
(1)
Bendová
-
Sertičová
Bendová
-
Sertičová
Jakimičová Lanna
-
Jámborová Ema
(3)
6:3, 6:2
Pabišková
-
Ubiasova
Pabišková Natalie
-
Ubiasova Victoria
6:1, 6:2
Filipová
-
Drábková
Fiedlerová Adéla
-
Buzková Alžběta
6:4, 7:6 (4)
Filipová
-
Drábková
Filipová Kateřina
-
Drábková Diana
(4)
5:7,6:1,10:8
Filipová
-
Drábková
6:2, 6:3
Vimrová
-
Novotná
Vimrová Andrea
-
Novotná Kateřina
(2)
Poznámka pořadatele:
Neděle: Hráčky na čtyřhru se dostaví ve 13:30.
Hrací plán byl automaticky vylosován
21.01.2023 13:42:14
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Bendová Agáta
360
4
Jámborová Ema
453
4
Drábková Diana
472
4
Novotná Kateřina
519
3
Sertičová Tereza
529
3
Vimrová Andrea
605
3
Filipová Kateřina
1
Ubiasova Victoria
1
Kategorie : 4
Součet BH: 23
Kódové číslo akce: 404052
Tisková PDF verze hracího plánu