Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
21.-23.05. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 300) |
Kódové číslo: |
316920 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Sychrovský Pavel |
: |
U Parku 137 |
: |
537 01 Chrudim |
Tel. (1): |
737264303 |
E-mail: |
info@tcchrudim.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENCE (Sign-In Deadline)
V pátek 20. května do 18:00 hod. přes SMS.
SMS se žádostí o zařazení do losování pro dvouhru mohou poslat i náhradníci. Budou přijati v případě, že někdo z 32 hráčů v soutěži nepotvrdí v pátek účast.
O volbě náhradníka rozhodne, jaký status má hráč, který účast nepotvrdí (podle žebříčku dorostu, starších žáků, kvalifikant nebo volná karta).
---------------------------------------------------------------------------------
INFO DESK
Nejaktuálnější informace jako hrací plány, rozpisy utkání a výsledky budou po losu a během turnaje na:
courthive.com/live/CTS
Informace na webu ČTS budou zpožděné.
---------------------------------------------------------------------------------
OBČERSTVENÍ V AREÁLU KLUBU
Stálá nabídka: https://www.tcchrudim.cz/o-klubu/tenis-bistro-chrudim/
Navíc bude v nabídce denní menu.
---------------------------------------------------------------------------------
HRACÍ POLE
Oblastní přebor je vypsán pro ročníky 2004 a mladší z klubů Východočeské oblasti. Do dvouhry budou přijati jen hráči s českým státním občanstvím.
Soutěž dvouhry maximálně 32 hráčů, z toho:
- 18 hráčů podle aktuálního celostátního žebříčku dorostenců
- 8 hráčů z kvalifikace přeboru na TK Dynamo Hradec Králové
- 2 hráči dle žebříčku starších žáků po loňské letní sezóně
- 2 volné karty VčOTS (žádosti viz rozpis oblastních přeborů), nakonec udělena jen jedna volná karta
- 2 volné karty pořadatele
Počet přijatých hráčů nebude zvýšen.
Soutěž čtyřhry je vypsána pro maximálně 16 dvojic.
---------------------------------------------------------------------------------
ZPŮSOB HRY
Dvouhra - celý 3.set
Čtyřhra - "No Ad" (bez výhod), místo 3.setu super tie-break do 10 bodů s rozdílem 2 bodů.
---------------------------------------------------------------------------------
KATEGORIE TURNAJE
Minimální kategorie turnaje: 8 (jako třída B)
---------------------------------------------------------------------------------
STARTOVNÉ
Jak pro dvouhru tak i pro čtyřhru 300 Kč (nezáleží jestli hráč hraje jen jednu soutěž nebo obě).
---------------------------------------------------------------------------------
TITULY A CENY
Vítěz získá titul "Přeborník VčOTS v tenise pro rok 2022", obdrží pohár a diplom, poražený finalistka a semifinalisté obdrží poháry a diplomy.
Všichni semifinalisté obdrží věcné ceny od VčOTS.
---------------------------------------------------------------------------------
POSTUPY NA MČR
Finalisté dvouhry získají nominaci VčOTS na Mistrovství ČR - 95. Pardubickou juniorku. Bude sehráno utkání o 3.místo, které rozhodne o pozici 1. náhradníka. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nápravník Adam |
10.04.2004 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
50 |
20 |
|
ož01 - přímý postup |
06.04.2022 20:45:30 |
2. |
Šmejkal Šimon |
29.05.2006 |
TO TJ Tesla Pardubice |
106 |
15 |
|
ož02 - přímý postup |
11.04.2022 14:52:19 |
3. |
Rouchal Dominik |
01.10.2005 |
TO TJ Svitavy |
115 |
15 |
|
ož03 - přímý postup |
09.05.2022 15:47:01 |
4. |
Fiala Martin |
24.01.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
116 |
15 |
|
ož04 - přímý postup |
09.04.2022 08:11:10 |
5. |
Vala Filip |
23.07.2004 |
LTC Pardubice |
139 |
12 |
|
ož05 - přímý postup |
15.04.2022 17:33:55 |
6. |
Matějíček Petr |
20.07.2005 |
TO SK Žamberk |
149 |
12 |
|
ož06 - přímý postup |
23.04.2022 12:38:44 |
7. |
Košek Adam |
31.12.2006 |
TK Česká Třebová, z.s. |
150 |
12 |
|
ož07 - přímý postup |
14.04.2022 13:25:06 |
8. |
Krejčí Jan |
14.08.2004 |
TO TJ Svitavy |
159 |
12 |
|
ož08 - přímý postup |
09.05.2022 15:47:01 |
9. |
Záplata Ondřej |
09.08.2004 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
177 |
12 |
|
ož09 - přímý postup |
10.04.2022 19:39:25 |
10. |
Podrábský Miroslav |
15.08.2007 |
TJ Sparta Úpice |
179 |
12 |
120 |
ož10 - přímý postup |
12.04.2022 14:51:02 |
11. |
Král Libor |
13.09.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
217 |
9 |
|
ož11 - přímý postup |
19.04.2022 09:35:14 |
12. |
Krupička Matěj |
22.04.2005 |
Sokol Rosice n/Labem |
238 |
9 |
|
ož12 - přímý postup |
10.04.2022 18:08:11 |
13. |
Bezdíček Bohumil |
18.04.2004 |
DTK Skuteč |
242 |
9 |
|
ož14 - přímý postup |
15.04.2022 18:06:58 |
14. |
Javůrek Petr |
13.09.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
255 |
9 |
|
ož15 - přímý postup |
06.04.2022 19:19:15 |
15. |
Flídr Rodan |
12.12.2007 |
TO TJ Tesla Pardubice |
304 |
6 |
66 |
ož17 - přímý postup |
09.04.2022 13:02:38 |
16. |
Svoboda Adam |
26.03.2007 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
318 |
6 |
86 |
ož18 - přímý postup |
08.04.2022 19:06:29 |
17. |
Pejsar Jiří |
01.11.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
319 |
6 |
|
postup z kvalifikace OP |
09.04.2022 11:21:51 |
18. |
Drápela Daniel |
23.10.2007 |
TO TJ Svitavy |
337 |
6 |
211 |
přímý postup dle cž |
21.04.2022 19:35:51 |
19. |
Silbernágl Kryštof |
18.10.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
344 |
6 |
|
postup z kvalifikace OP |
16.04.2022 12:50:57 |
20. |
Malý Jakub |
30.09.2007 |
Sokol Smiřice |
365 |
6 |
387 |
postup z kvalifikace OP |
05.04.2022 06:26:30 |
21. |
Čapek Bohumil |
29.09.2006 |
TO TJ Tesla Pardubice |
365 |
6 |
|
postup z kvalifikace OP |
13.04.2022 20:30:03 |
22. |
Šrámek Erik |
02.04.2007 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
376 |
6 |
113 |
postup z kvalifikace OP |
05.04.2022 16:33:55 |
23. |
Brůna Daniel |
07.06.2005 |
TC SANITINO Litomyšl, z.s. |
398 |
6 |
|
přímý postup dle cž (náhrada za VK VčOTS) |
06.04.2022 14:59:17 |
24. |
Hep Matyáš |
27.01.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
413 |
4 |
223 |
postup z kvalifikace OP |
11.04.2022 13:54:17 |
25. |
Zalabák Ondřej |
19.06.2006 |
LTC Pardubice |
423 |
4 |
|
přímý postup dle cž |
25.04.2022 10:49:36 |
26. |
Kastner Leoš |
23.06.2007 |
TC Chrudim z.s. |
505 |
4 |
634 |
volná karta pořadatele |
29.04.2022 14:39:28 |
27. |
Smuts Daniel |
14.12.2005 |
TO TJ Tesla Pardubice |
565 |
4 |
|
postup z kvalifikace OP |
21.04.2022 08:32:43 |
28. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
641 |
4 |
117 |
volná karta VčOTS |
05.04.2022 18:51:19 |
29. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
699 |
3 |
73 |
postup dle cž starších žáků |
02.05.2022 09:26:26 |
30. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
733 |
3 |
74 |
postup dle cž starších žáků |
26.04.2022 13:42:07 |
31. |
Koutník Tomáš |
10.04.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
937 |
1 |
162 |
postup z kvalifikace OP |
23.04.2022 19:18:11 |
32. |
Polášek David |
01.09.2005 |
TC Chrudim z.s. |
937 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
17.05.2022 14:08:37 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vyčítal Vojtěch |
17.08.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
426 |
4 |
|
|
21.04.2022 21:19:08 |
2. |
Čech Michal |
14.09.2004 |
TO TJ Tesla Pardubice |
438 |
4 |
|
|
07.04.2022 20:08:20 |
3. |
Urbánek Milan |
08.07.2004 |
LTC Vysoké Mýto |
463 |
4 |
|
|
27.04.2022 15:14:46 |
4. |
Vojtíšek Albert |
16.06.2007 |
TO TJ Tesla Pardubice |
481 |
4 |
|
|
05.04.2022 16:43:54 |
5. |
Kozel Aleš |
28.11.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
491 |
4 |
109 |
|
22.04.2022 21:39:40 |
6. |
Jandík Tomáš |
29.08.2007 |
TO SK Žamberk |
511 |
4 |
103 |
|
21.04.2022 16:35:47 |
7. |
Jandík Patrik |
25.09.2007 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
622 |
4 |
161 |
|
07.04.2022 00:26:53 |
8. |
Prášek Nello Daniel |
22.07.2007 |
Lokomotiva Trutnov |
661 |
3 |
175 |
|
05.04.2022 07:24:30 |
9. |
Liška Šimon |
01.10.2007 |
LTC Vysoké Mýto |
836 |
3 |
542 |
|
08.04.2022 06:42:15 |
10. |
Hušek Richard |
11.07.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
863 |
3 |
158 |
|
20.04.2022 09:52:00 |
11. |
Šimonek Patrik |
26.05.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
937 |
1 |
378 |
|
05.04.2022 15:22:10 |
12. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
937 |
1 |
254 |
|
05.04.2022 21:21:40 |
13. |
Kučera Lukáš |
25.06.2007 |
TC Chrudim z.s. |
937 |
1 |
|
|
11.04.2022 21:50:10 |
14. |
Prášek Luca Samuel |
22.12.2008 |
Lokomotiva Trutnov |
937 |
1 |
183 |
|
19.04.2022 10:25:40 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
937 |
1 |
154 |
odhlášeno hráčem |
05.04.2022 14:56:56 |
2. |
Šůna Adam |
13.09.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
937 |
1 |
479 |
odhlášeno hráčem |
26.04.2022 14:07:22 |
3. |
Fleško Milan |
27.10.2006 |
TC Chrudim z.s. |
733 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
05.05.2022 15:30:03 |
4. |
Doskočil Aleš |
06.08.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
937 |
1 |
418 |
odhlášeno hráčem |
05.05.2022 20:33:29 |
5. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
937 |
1 |
95 |
odhlášeno hráčem |
11.05.2022 22:33:57 |
6. |
Mrklovský David |
30.12.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
937 |
1 |
211 |
odhlášeno hráčem |
12.05.2022 12:07:35 |
7. |
Vrtěna Jakub |
17.07.2006 |
TO TJ Svitavy |
409 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.05.2022 18:13:16 |
8. |
Stuchlík Lukáš |
05.04.2006 |
LTC Radotín |
540 |
4 |
|
IS: kolizní přihláška |
15.05.2022 12:00:03 |
9. |
Pala Ondřej |
13.07.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
460 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
15.05.2022 12:48:06 |
10. |
Holý Tomáš |
20.12.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
937 |
1 |
226 |
odhlášeno hráčem |
17.05.2022 17:39:22 |
11. |
Soumar Matyáš |
22.07.2006 |
Lokomotiva Trutnov |
292 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.05.2022 07:27:48 |
|