Pořadatel: | LTC Kolín | Datum: | 24.-26.09. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Fisk Nicholas (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sedlatý Matěj | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Pilný Patrik | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Klein David | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vojtíšek Albert (7) | | 3:6, 6:3, 1:0 (1) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Flídr Rodan (4) | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zapletal Ondřej | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Starý Jan | 6:4, 3:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Včelák Jan | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Hrabánek Michal | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Stuchlík Lukáš (8) | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | |
Urbánek Milan (6) | | | | | |
| | | | | |
Štěpař Jiří | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Holý Tomáš | 1:6, 6:0, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Janeček Adam | | | 6:7, 6:1, 1:0 (7) | | |
| | | | | |
Záleský Matěj | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 7:6 | | | |
| | | | | |
Rašín Jakub (3) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 4:6, 6:3, 1:0 (2) | |
| | | | | |
Hep Matyáš (5) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Novotný Matěj | | | | | |
| | | | | |
Šmída Adam | | | 7:6, 7:5 | | |
| | | | | |
Rampír Jakub | 3:6, 6:0, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Zachař Jan (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Janeček Jaroslav (platná licence B do 31.12.2024) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 24.09.2022 08:39:47 |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Fisk Nicholas | 245 | 9 | Zachař Jan | 267 | 9 | Rašín Jakub | 274 | 6 | Flídr Rodan | 304 | 6 | Hep Matyáš | 413 | 4 | Urbánek Milan | 463 | 4 | Vojtíšek Albert | 481 | 4 | Stuchlík Lukáš | 540 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 46 |
Kódové číslo akce: 312277 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Brázda Filip | 11.12.2006 | Tenisový klub Progress z.s. | Hrabánek Petr | 05.01.2007 | Slavoj Český Brod | Malý Jakub | 30.09.2007 | Sokol Smiřice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Fisk Nicholas | 02.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Flídr Rodan | 12.12.2007 | TO TJ Tesla Pardubice | Zapletal Ondřej | 22.04.2008 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | Hrabánek Michal | 03.12.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | Rašín Jakub | 22.06.2007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | Koutník Tomáš | 10.04.2009 | Tenisový klub Eden HK |
|