Petrofský David (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Břicháček Bedřich | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sina Jakub | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Cikán Jakub | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel (15) | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš (9) | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Daniel | | 0:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Fisk Nicholas | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Škrlík Mathias | | | 4:6, 6:4, 1:0 (5) | | | |
| | | | | | |
Hanzl Jan | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Burián Marek (8) | | 6:2, 2:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kesl Jan (3) | | | | | 6:7, 6:2, 1:0 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bradík Jonáš | | 6:3, 5:7, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
Picek Samuel | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Patyk Michal | | | 6:3, 1:1, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš (14) | | 2:6, 7:6 (7), 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj (13) | | | | 5:2, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sysel Lukáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Aparin Alaoui Robert | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip (5) | | 7:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:2, 7:6 (4) |
| | | | | | |
Šusta Bartoloměj (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Alexandr | | 2:6, 6:2, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Douda Pavel | | | 7:6 (5), 6:4 | | | |
| | | | | | |
Doležal Jonáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 2:6, 1:0 (11) | | |
| | | | | | |
Rat Adam (16) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Komrska Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Hrouda Vojtěch | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Rychtář Hans | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hänel Tom (4) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
Petrofský Martin (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Martínek Tobiáš | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hanke Max | 2:6, 7:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Straka Lukáš | | | 7:6 (6), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Zachař Jan | 6:4, 3:6, 1:0 (10) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
Brettl Filip (12) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:6 (7), 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Rat Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Pomahač Antonín | | | 6:3, 1:6, 1:6 (14) | | | |
| | | | | | |
Samek Jan | 6:7 (8), 7:6 (4), 1:0 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Ledvina Jan (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Program na úterý 20. 9. - finále dvouhry chlapců v 9:00, čtyřhry od 11:00. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 16.09.2022 18:01:51 |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Petrofský David | 97 | 15 | Ledvina Jan | 108 | 15 | Kesl Jan | 114 | 15 | Hänel Tom | 116 | 15 | Dvořák Filip | 124 | 12 | Petrofský Martin | 125 | 12 | Šusta Bartoloměj | 126 | 12 | Burián Marek | 142 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 108 |
Kódové číslo akce: 312254 |
|
|