Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun
Datum:
28.-30.08.
Věk. kategorie:
dorost
Sýkora Tadeáš
Sýkora
Sýkora
Novotný Adam
5:7, 6:1, 1:0 (10)
Novotný
CHot Vladimír
6:4, 6:3
Sýkora
Sina Jakub
6:1, 6:2
Sina
Havránek Lukáš
scr.
Sina
Dolenský Vojtěch
6:0, 6:1
Sudik
Sudik David
6:2, 6:1
Novák
Sniegoň David
6:4, 6:3
Kraus
Kraus Matyáš
6:3, 6:0
Novák
Kusák Jan
6:0, 6:0
Novák
Novák Vojtěch
7:5, 6:0
Novák
Vávra Kajetán
2:6, 6:4, 1:0 (4)
Vávra
Dolenský Jakub
6:3, 7:5
Peroutka
Růžek Filip
6:2, 6:2
Peroutka
Peroutka Matěj
6:1, 6:0
Rozhodčí turnaje:
Dřížďal Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků
15
Nasazení
CŽ
BH
Sýkora Tadeáš
181
12
Peroutka Matěj
381
6
Novák Vojtěch
399
6
Sina Jakub
435
4
Růžek Filip
458
4
Sudik David
468
4
Vávra Kajetán
569
4
Havránek Lukáš
580
4
Kategorie : 4
Součet BH: 44
Kódové číslo akce: 312200
Novák Vojtěch
-
Sýkora Tadeáš
Novák
-
Sýkora
Novák
-
Sýkora
Peroutka Matěj
-
Kraus Matyáš
6:2, 6:2
Novotný
-
Sina
Novotný Adam
-
Sina Jakub
3:6, 6:4, 1:0 (3)
Novák
-
Sýkora
Dolenský Vojtěch
-
CHot Vladimír
6:2, 6:3
Vávra
-
Kusák
Vávra Kajetán
-
Kusák Jan
6:2, 6:3
Vávra
-
Kusák
6:3, 6:4
Sudik
-
Dolenský Jakub
Sudik David
-
Dolenský Jakub
Rozhodčí turnaje:
Dřížďal Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Sýkora Tadeáš
181
12
Peroutka Matěj
381
6
Novák Vojtěch
399
6
Sina Jakub
435
4
Sudik David
468
4
Vávra Kajetán
569
4
Kusák Jan
692
3
Dolenský Jakub
692
3
Kategorie : 4
Součet BH: 42
Kódové číslo akce: 314200
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Růžek Filip
27.07.2006
LTC Slovan Kladno
Kraus Matyáš
19.05.2007
LTC Beroun, z.s.