Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Strakonice
Datum:
27.-29.08.
Věk. kategorie:
dorost
Kubec Filip
(1)
Kubec
Kubec
Wízner Petr
6:3, 6:0
Dufek
Dufek Pavel
6:1, 6:2
Kubec
Bisek Jan Marek
(4)
6:2, 6:0
Bisek
Bisek
Mikeš Vítek
6:1, 6:0
Mikeš
Kubec
6:2, 6:1
Prihara
Prihara Jakub
Dvořák
6:0, 6:2
Dvořák
Dvořák Šimon
(3)
Dvořák
6:1, 6:3
Reisinger
Reisinger Filip
Tručka
6:0, 6:0
Tručka
Tručka Tomáš
(2)
Rozhodčí turnaje:
Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:
Pořadí zápasů, 9:00, Wízner-Dufek, Bisek-Mikeš, Prihara-Dvořák, Reisinger-Tručka, 10:00 Kubec
Hrací plán byl automaticky vylosován
26.08.2022 18:10:28
Počet účastníků
9
Nasazení
CŽ
BH
Kubec Filip
228
9
Tručka Tomáš
472
4
Dvořák Šimon
511
4
Bisek Jan Marek
595
4
Prihara Jakub
794
3
Reisinger Filip
1
Mikeš Vítek
1
Wízner Petr
1
Kategorie : 4
Součet BH: 27
Kódové číslo akce: 312191
Kubec Filip
-
Bisek Jan Marek
(1)
Kubec
-
Bisek
Dufek Pavel
-
Dvořák Šimon
(3)
6:3, 6:3
Kubec
-
Bisek
Reisinger Filip
-
Mikeš Vítek
(4)
6:2, 6:1
Tručka
-
Prihara
Tručka Tomáš
-
Prihara Jakub
(2)
6:2, 6:2
Rozhodčí turnaje:
Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2024)
Hrací plán byl automaticky vylosován
27.08.2022 12:29:41
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Kubec Filip
228
9
Tručka Tomáš
472
4
Dvořák Šimon
511
4
Bisek Jan Marek
595
4
Prihara Jakub
794
3
Mikeš Vítek
1
Reisinger Filip
1
Dufek Pavel
1
Kategorie : 4
Součet BH: 27
Kódové číslo akce: 314191
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Mikeš Matěj
08.09.2005
TK Strakonice
Trojáček Jakub
03.04.2007
TK Ostrovec