Pořadatel: | TK Zlín | Datum: | 20.-22.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Krňávek David (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kojecký Jan | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Laššan Radek | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Jemelka Jan | | | 5:7, 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dosoudil Dominik (6) | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hádlík Michal (4) | | | | 4:6, 6:2, 7:6 (4) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šima Patrik | | 7:6 (5), 6:1 | | | |
| | | | | |
Kojecký Tomáš | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Žampach Vojtěch | | | 7:6 (2), 6:2 | | |
| | | | | |
Malaník Lukáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Schaur Roman (5) | | 7:6 (5), 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:4, 7:5 |
| | | | | |
Svoboda Michal (8) | | | | | |
| | | | | |
Směřička Matouš | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Homolka Filip | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Krumins Kristofers | | | scr. | | |
| | | | | |
Svozil Václav | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 3:0, scr. | | | |
| | | | | |
Hanačík Antonín (3) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 7:6 (4), 6:1 | |
| | | | | |
Váňa Tomáš (7) | | | | | |
| | | | | |
Robenek Štěpán | | 7:5, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hrubý Václav Augustin | 4:6, 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Zajicek Nicholas | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | |
Grund Petr | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Raštica Jan (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ventrča Václav (platná licence B do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: Program pondělí - finále dvouhry 9:00. Vrchní rozhodčí v neděli Tereza Střelcová tel. 778 000 472 |
Hrací plán byl automaticky vylosován 19.08.2022 18:00:33 |
| Počet účastníků | 23 | Nasazení | CŽ | BH | Krňávek David | 168 | 12 | Raštica Jan | 189 | 9 | Hanačík Antonín | 285 | 6 | Hádlík Michal | 324 | 6 | Dosoudil Dominik | 382 | 6 | Schaur Roman | 382 | 6 | Váňa Tomáš | 402 | 6 | Svoboda Michal | 418 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 55 |
Kódové číslo akce: 312156 |
|
|