Klakurka Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bonk Vojtěch | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | 3:6, 7:6 (6), 7:6 (3) | | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Kryštof | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zavadil Alexandr | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Cvingráf Adam | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Lankočí Matyáš | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Krakovský Denis | | | | 3:6, 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pešat Oliver | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adrian | 6:0, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Špaček Jakub | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Volčík Petr | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Blumaier Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Kozumplík Michal | | | | | 4:6, 7:6 (8), 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Velčovský Vojtěch | | 3:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Knesl David | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Olša Michal | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Pekara Přemysl | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Káňa Viktor | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Janík Petr | 6:2, 6:7 (5), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Veigl Jakub | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
Klimas Jan | 6:3, 2:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Prášek Vojtěch | | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vidlář Tomáš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kremser Filip | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Fiala Jiří | 5:7, 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Valenta Radim | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Grulich Josef | | 6:3, 3:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vala Filip | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Řehák Adam | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Frömel Karel | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bako Jan | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Zourek David | 4:6, 6:2, 7:6 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Křížek Matěj | | | | 6:0, 3:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
Nagy Filip | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Mikelasvili David | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bezdíček Bohumil | 6:1, 6:7 (3), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jonáš | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Olšar Štěpán | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Foldyna Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
David Tomáš | | | | | 7:5, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doppler Patrik | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Suchánek David | 1:6, 7:6 (5), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Daniel | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Krahulec Jan | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hanák Ondřej | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Prusenovský Adam | 6:3, 1:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kubatko Dominik | | | | 6:4, scr. | | |
| | | | | | |
Kubáň Pavel | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Petráš Adam | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Glocman Michal | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Šimeček David | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Mandelík Lukáš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Guráš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: cizinec 1 - Mikelaisvili David , nar.18.8.2004 |
| Počet účastníků | 55 | Nasazení | CŽ | BH | Klakurka Lukáš | 48 | 25 | Guráš Martin | 88 | 15 | Foldyna Matěj | 102 | 15 | Kozumplík Michal | 114 | 15 | Valenta Radim | 118 | 15 | Juřena Michal | 123 | 15 | Blumaier Daniel | 123 | 15 | David Tomáš | 140 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 127 |
Kódové číslo akce: 312150 |
|
|