Název: | PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany | Datum: | 16.-18.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Petrofský David (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gebala Marek | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fára Jan | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Orava Tomáš | | | 4:6, 6:0, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dušek Karel | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vňuk Juraj | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chovanec Samuel | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gučkov Alexandr | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bradík Jonáš (8) | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Přistoupil Marek (4) | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vrtílka Jakub | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duerl Dominik | | | 6:2, 3:1, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vodička Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chipashvili Giorgi | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sirotek Oskar | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brázda Filip | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jakub (6) | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:4, 7:6 |
| | | | | | |
Elich Samuel (7) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Zedek Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rampír Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Jurda Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Císař Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kecek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hrášek Jakub (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 7:6, 6:1 | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš (5) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fric Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Červený David | | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Pešl Alec | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
Novák Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Harajda Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Růžička Richard | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
Poznámka pořadatele: FI 9.30 dvouhry |
Hrací plán byl automaticky vylosován 15.08.2022 18:42:33 |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Petrofský David | 97 | 15 | Petrofský Martin | 125 | 12 | Hrášek Jakub | 172 | 12 | Přistoupil Marek | 190 | 9 | Dvořák Lukáš | 201 | 9 | Šafařík Jakub | 218 | 9 | Elich Samuel | 228 | 9 | Bradík Jonáš | 305 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 81 |
Kódové číslo akce: 312149 |
|
|