Název: | Tenis Cibulka Cup 2022 | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 14.-16.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Voleský Daniel (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Růžička Richard | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Diefenbach Louis | 6:2, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Sklenička Michal | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kopylov Danil | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Flusser Robin (3) | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hloušek František | | 6:7, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zaporozhchenko Yehor | | | 6:7, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pešta Richard | | 6:1, 5:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:3, 3:6, 1:0 |
| | | | | |
Petrů Tomáš | | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Dymák Filip | | | | | |
| | | | | |
| | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Furlet Roman | | | | | |
| | | | | |
| | 2:6, 6:0, 1:0 | | | |
| | | | | |
Říha Šimon (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 2:1, scr. | |
| | | | | |
Císař Šimon | | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hušek Richard | | | | | |
| | | | | |
Sirotek Oskar | | | 2:6, 6:0, 1:0 | | |
| | | | | |
Hromek Adrian | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hanke Max (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: START v 9:00 : Růžička-Diefenbach, Sirotek-Hromek, Sklenička-Kopylov, Flusser-Hloušek, Zaporozhchenko-Pešta
START cca v 10:30 : - Voleský-???, Petrů-Dymák, Furlet-Říha, Císař-Hušek, Hanke-??? |
Hrací plán byl automaticky vylosován 13.08.2022 18:06:42 |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Voleský Daniel | 207 | 9 | Hanke Max | 256 | 9 | Flusser Robin | 270 | 6 | Říha Šimon | 500 | 4 | Pešta Richard | 519 | 4 | Sklenička Michal | 565 | 4 | Sirotek Oskar | 565 | 4 | Dymák Filip | 641 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 44 |
Kódové číslo akce: 312145 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kašička Ondřej | 06.05.2005 | Tenis Cibulka | Duffek Adam | 23.04.2010 | Tenis Cibulka | Vymyslický Tomáš | 26.05.2010 | Tenis Cibulka | Stareček Petr | 07.07.2006 | Slavoj Litoměřice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Diefenbach Louis | 03.06.2007 | TK Sport Kolovraty | Kopylov Danil | 29.12.2008 | TK Horní Měcholupy | Hloušek František | 19.05.2008 | HTK Třebíč | Pešta Richard | 20.10.2007 | TCM Dubeč, z.s. | Dymák Filip | 07.05.2008 | LTC Pardubice | Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | Říha Šimon | 17.01.2006 | HTK Třebíč | Hušek Richard | 11.07.2008 | Tenisový klub Eden HK | Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | Šusta Bartoloměj | 05.10.2006 | F.H.TK Dobřichovice |
|