Název: | PJWT 2022 | Pořadatel: | TJ Spoje Praha | Datum: | 28.-30.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kesl Jan (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sedlatý Matěj | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bělík Antonín | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Fidler Tomáš | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mitáš Jakub (6) | | 6:2, 4:6, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rat Adam (3) | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Teuber René | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kozel Aleš | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Ospaly Shimon | | | 0:6, 2:0, scr. | | |
| | | | | |
Gebala Marek | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rieser Frederik William (8) | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
Kubec Filip (5) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krejčí Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Tábořík Michal | | | 4:6, 6:3, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Janoštík Lukáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šafařík Jakub (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 3:6, 6:4, 1:0 (11) | |
| | | | | |
Dostál Adam (7) | | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Lorentzon Theodor Moses | | | | | |
| | | | | |
Teuber Eric | | | 6:2, 7:6 (5) | | |
| | | | | |
Vedral Tomáš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Voleský Daniel (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazda Jiří (platná licence AV do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: Sobota: Z důvodu nočního deště jsou kurty nezpůsobilé.
Finále se přesouvá na hard do haly od 11 hod. Nezapomeňte na čistou obuv. |
Hrací plán byl automaticky vylosován 27.07.2022 18:17:45 |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Kesl Jan | 114 | 15 | Voleský Daniel | 207 | 9 | Rat Adam | 210 | 9 | Šafařík Jakub | 218 | 9 | Kubec Filip | 228 | 9 | Mitáš Jakub | 287 | 6 | Dostál Adam | 295 | 6 | Rieser Frederik William | 295 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 69 |
Kódové číslo akce: 312098 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Soukup Albert | 02.10.2005 | TC VŠ Praha | Prokopius Oliver | 11.06.2006 | TJ Spoje Praha |
|