Název: | Tenis Cibulka Cup 2022 | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 15.-17.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Novotný Adam (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pugner Adam | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Chatara-Morse Mathias | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Lens Tristan | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Furlet Roman (8) | | 4:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sondik Leo (3) | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Fára Jan | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kecek Martin | scr. | | | | |
| | | | | |
Klein David | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Fiala Šimon | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Sklenička Michal (6) | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | |
Sirotek Oskar (5) | | | | | |
| | | | | |
Mitchell Conor | | 6:1, 1:0, scr. | | | |
| | | | | |
Trojan Filip | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Lamža Julián | | | 1:0, scr. | | |
| | | | | |
Sokol Sebastian | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 5:7, 1:0 | | | |
| | | | | |
Kraus Matyáš (4) | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Sedlatý Matěj (7) | | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 4:1, scr. | | | |
| | | | | |
Hošpes Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Aparin Alaoui Robert | | | 6:4, 7:5 | | |
| | | | | |
Vacek Lukáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Shefsky Aaron (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: 8:30 Pugner-Chatara, Fára-Kecek, Klein-Fiala, Mitchell-Trojan, Lamža-Sokol, Aparin-Vacek
10:00 Novotný-???, lens-Furlet, Sondik-???, Sklenička-???, Sirotek-???, Kraus-???
11:30 Sedlatý-Hošpes, Shefsky-??? |
Hrací plán byl automaticky vylosován 14.07.2022 18:16:50 |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Novotný Adam | 212 | 9 | Shefsky Aaron | 270 | 6 | Sondik Leo | 271 | 6 | Kraus Matyáš | 387 | 6 | Sirotek Oskar | 565 | 4 | Sklenička Michal | 565 | 4 | Sedlatý Matěj | 585 | 4 | Furlet Roman | 641 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 43 |
Kódové číslo akce: 312054 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Nový Matyáš | 23.07.2005 | TJ Spoje Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pugner Adam | 04.07.2008 | SK Aritma Praha | Kraus Matyáš | 19.05.2007 | LTC Beroun, z.s. | Hošpes Matyáš | 04.08.2008 | LTC Beroun, z.s. |
|