Laštovička Luboš (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žoldák Patrik | | 7:6 (4), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Koutek Petr | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Jumar Jakub | | | 7:6 (4), 5:7, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip (9) | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doležel Alex (16) | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duchoň Daniel | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ospaly Shimon | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hrášek Jakub | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Šafrata David | 6:3, 3:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šafrata Jan (5) | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David (4) | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Šefčík Lukáš | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jakub | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kločurek Daniel (14) | | 7:6 (4), 1:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matějíček Petr (15) | | | | 3:6, 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fisk Nicholas | | 6:2, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Kilian Darek | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Hozman Dominik | | | 7:6 (5), 6:0 | | | |
| | | | | | |
Soukup Albert | 2:6, 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin (8) | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 7:5, 6:4 |
| | | | | | |
Ledvina Jan (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Rat Daniel | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Rychlý Petr | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 3:6, 6:0 | | |
| | | | | | |
Krištůfek Lukáš (13) | | | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Daniel | | 7:6 (6), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Elich Samuel | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kollert Jonáš | 6:0, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | | |
Bureš Oliver (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Beneda Petr | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Černovický Jakub | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Daněk Oldřich | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Pomahač Antonín | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hruška Petr (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:7 (8), 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Burián Marek (12) | | | | | | |
| | | | | | |
Holub Jakub | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Páleníček Oskar | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Douda Pavel | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Rudolf Matěj (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kratochvíl Martin tel.739627235 |
Poznámka pořadatele: Hrací plán na ne 3.7. 9:00 hod. semifinale dvouher a poté finále dvouhry.Semifinale čtyřher v 11:00 hod.
Od 8:00 možnost rozehrávky. Adresa areálu Sokolská 894 Český Brod |
Hrací plán byl automaticky vylosován 30.06.2022 18:29:38 |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Laštovička Luboš | 76 | 20 | Rudolf Matěj | 77 | 15 | Kozlovský Matyáš | 92 | 15 | Petrofský David | 97 | 15 | Šafrata Jan | 101 | 15 | Bureš Oliver | 104 | 15 | Ledvina Jan | 108 | 15 | Fiala Martin | 116 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 125 |
Kódové číslo akce: 312018 |
|
|