Název: | Vysočanský pohár 22 | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany | Datum: | 26.-28.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Havránek Šimon | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Korolenko Kirill | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Freiberg Radim | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Voleský Daniel | | | 1:6, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | |
Šidlík David | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Roubal Matěj | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Sina Jakub | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hrášek Jakub | | | | 6:1, 7:6 | |
| | | | | |
Šmejkal Vojtěch | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Cikán Jakub | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Dvořák Filip | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Říha Šimon | | | 4:6, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | |
Krotký Michal | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Šrámek Erik | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Augustýn Tadeáš | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šafařík Jakub | | | | | 4:6, 6:2, 1:0 |
| | | | | |
Karásek David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Gráfek Filip | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hrouda Vojtěch | 7:5, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Pešl Alec | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | |
Klokov Martin | 6:2, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Bisek Jan Marek | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Rat Adam | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Dostál Adam | | | | 7:5, 6:4 | |
| | | | | |
Hofman Tadeáš | scr. | | | | |
| | | | | |
Jašek David | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Milar Jiří | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kalle Nicholas | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Valenta Ondřej | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Losman Matěj | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
Poznámka pořadatele: finále v pondělí : 10.00 DVOUHRA , 12.00 DEBL |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Havránek Šimon | 148 | 12 | Losman Matěj | 193 | 9 | Rat Adam | 207 | 9 | Hrášek Jakub | 210 | 9 | Šafařík Jakub | 225 | 9 | Augustýn Tadeáš | 283 | 6 | Sina Jakub | 297 | 6 | Voleský Daniel | 298 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 66 |
Kódové číslo akce: 302098 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Roubal Matěj | 31.01.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | Šafařík Jakub | 18.09.2005 | TK Radošovice | Kraus Matyáš | 19.05.2007 | LTC Beroun, z.s. |
|