Název: |
POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2023 |
Datum: |
24.-28.02. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (A - 1000) |
Kódové číslo: |
306092 |
Dvorců+povrch: |
3 COURT SOL |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Čt do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Čt do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
: |
Na Drahách 196 |
: |
739 25 Sviadnov |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
WWW.TENNISPOINT.CZ |
Poznámka pořadatele: !!! INFORMACE PRO HRÁČE : REZERVACE/ÚPLATNÁ DVORCE MIMO OFICIÁLNÍ ČASY ROZEHRÁVKY : +420777034009, PM 9,2 : SI 3/1,8/0,7, DE 2/1 !!!
KVALIFIKACE (Q) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 306092 na číslo telefonu : +420602718364) : ČTVRTEK 23.2.2023 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména *PREZENTOVÁN*)
LOSOVÁNÍ : AUTOMATICKÝM SYSTÉMEM IS ČTS po 18. hodině
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM KVALIFIKACE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN VE ČTVRTEK 23.2.2023 do 19,00 hodin NEBO SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ KVALIFIKACE BUDOU ZAHÁJENA V PÁTEK 24.2.2023 v 08,30 hodin (rozehrávka od 07,30 hodin)
HLAVNÍ SOUTĚŽ (HS) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 306092 na číslo telefonu : +420602718364) : ČTVRTEK 23.2.2023 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména *PREZENTOVÁN*)
LOSOVÁNÍ : AUTOMATICKÝM SYSTÉMEM IS ČTS PO UKONČENÍ KVALIFIKACE
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM HLAVNÍ SOUTĚŽE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V PÁTEK 24.2.2023 do 17,00 hodin NEBO SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 25.2.2023 v 08,00 hodin (oficiální trénink od 07,15 do 07,55 hodin ve dvou 20-i minutových blocích-rezervace při prezenci/4 hráči na dvorec), DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ
VKLADY DO TURNAJE : HS/1.000,-KČ, Q/600,-KČ, PLATÍ I PRO HRÁČE, KTEŘÍ BY SE ZÚČASTNILI POUZE SOUTĚŽE ČTYŘHER, POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO, DLE SŘT, NA ÚHRADU VKLADU DO TURNAJE I PRO PREZENTOVANÉ HRÁČE, KTEŘÍ BY SE Z JAKÝCHKOLIV DŮVODŮ TURNAJE NEZÚČASTNILI
ČASOVÝ PLÁN TURNAJE :
- PÁTEK 24/2 2023 : KVALIFIKACE/Q DVOUHRA 16/4
- SOBOTA 25/2 2023 : DVOUHRA 32/8, ČTYŘHRA XX/8
- NEDĚLE 26/2 2023 : DVOUHRA 8/4, ČTYŘHRA 8/2
- PONDĚLÍ 27/2 2023 : DVOUHRA 4/2-1/VARIANTNĚ, ČTYŘHRA 2/1
- ÚTERÝ 28/2 2023 : DVOUHRA 2/1/VARIANTNĚ
ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA DLE VYHODNOCENÍ SITUACE POŘADATELEM
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY MATCHTIEBREAK DO 10-i BODŮ, BUDE UPLATNĚNO PRAVIDLO NO-LET
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY MATCHTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře), BUDE UPLATNĚNO PRAVIDLO NO-LET
ADRESA HALY :
HALA TK HAVÍŘOV, HAVÍŘOV-ŠUMBARK
ULICE : OPLETALOVA 1218/8b
GPS : 49°47'41.5048729"N, 18°24'43.2291536"E
NABÍDKA UBYTOVÁNÍ :
HOTEL ZÁMEK/2L/1.200/+420596811463, +420733607353
HOTEL BORŠIČANKA/2L/850/+420739062167
HOTEL RUDOLF/2L/1.350/+420596811220, +420737646364 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Klimas Jan |
05.11.2006 |
TK AGROFERT Prostějov |
26 |
35 |
|
prezentován |
11.12.2022 10:19:34 |
2. |
Čížek Jiří |
21.08.2005 |
LTC Houštka |
28 |
30 |
|
prezentován |
02.02.2023 17:35:25 |
3. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
47 |
25 |
|
prezentován |
03.11.2022 20:17:58 |
4. |
Paroulek Filip |
20.06.2005 |
TJ Radlice z.s. |
49 |
25 |
|
prezentován |
24.11.2022 08:28:04 |
5. |
Knesl David |
29.11.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
51 |
25 |
|
prezentován |
11.12.2022 10:20:10 |
6. |
Petrofský David |
07.06.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
52 |
25 |
|
prezentován |
28.01.2023 20:49:59 |
7. |
Laštovička Luboš |
27.02.2005 |
TK Spartak Jihlava |
57 |
25 |
|
prezentován |
05.11.2022 19:15:19 |
8. |
Šmejkal Šimon |
29.05.2006 |
TO TJ Tesla Pardubice |
63 |
20 |
|
prezentován |
04.02.2023 17:03:51 |
9. |
Dvořák Filip |
28.05.2007 |
TK Ústí n.Labem |
64 |
20 |
|
prezentován |
01.11.2022 14:52:11 |
10. |
Beránek Ondřej |
18.02.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
69 |
20 |
|
prezentován |
25.12.2022 14:50:40 |
11. |
Krupa Lukáš |
04.11.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
71 |
20 |
|
prezentován |
16.01.2023 19:54:50 |
12. |
Šimeček David |
12.05.2006 |
TK Slavia Orlová |
72 |
20 |
|
prezentován |
02.11.2022 21:02:27 |
13. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
73 |
20 |
|
prezentován |
27.11.2022 16:36:04 |
14. |
Lankočí Matyáš |
29.08.2005 |
TK Havířov, z.s. |
76 |
20 |
|
prezentován |
30.01.2023 11:13:15 |
15. |
Olšar Štěpán |
15.09.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
77 |
20 |
|
prezentován |
19.12.2022 21:33:11 |
16. |
Prášek Vojtěch |
23.01.2005 |
ŽLTC Brno |
81 |
20 |
|
prezentován |
26.11.2022 17:18:33 |
17. |
Vidlář Tomáš |
16.08.2005 |
BLTC Brno |
82 |
20 |
|
prezentován |
14.01.2023 10:34:57 |
18. |
Holub Lukáš J. |
13.02.2006 |
TK Neridé |
84 |
20 |
|
WC ČTS prezentován |
07.02.2023 19:56:22 |
19. |
Petrofský Martin |
01.11.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
89 |
20 |
|
prezentován |
28.01.2023 20:51:04 |
20. |
Duchoň Daniel |
12.06.2006 |
ŽLTC Brno |
90 |
20 |
|
WC ČTS prezentován |
03.02.2023 18:34:31 |
21. |
Raštica Jan |
19.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
92 |
15 |
6 |
prezentován |
06.02.2023 13:47:23 |
22. |
Prokeš Bedřich |
28.06.2006 |
Start Brno |
95 |
15 |
|
prezentován |
27.01.2023 17:45:12 |
23. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
100 |
15 |
1 |
prezentován |
07.02.2023 10:46:17 |
24. |
Chodura Sebastian |
31.01.2007 |
I.ČLTK Praha |
126 |
15 |
|
WC POŘ prezentován |
04.11.2022 17:47:40 |
25. |
Škrlík Mathias |
19.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
162 |
12 |
9 |
prezentován |
17.01.2023 18:55:48 |
26. |
Lebiš Josef |
04.01.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
189 |
12 |
4 |
prezentován |
20.12.2022 18:28:31 |
27. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
238 |
9 |
3 |
prezentován |
11.11.2022 20:26:42 |
28. |
ZAVŘEL JAROSLAV |
06.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
311 |
6 |
78 |
WC POŘ prezentován |
01.11.2022 22:03:52 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Káňa Viktor |
09.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
97 |
15 |
|
prezentován |
07.02.2023 18:43:23 |
2. |
Komrska Jan |
04.04.2006 |
TC Brno. |
98 |
15 |
|
prezentován |
03.11.2022 15:14:50 |
3. |
Kremser Filip |
12.04.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
102 |
15 |
|
prezentován |
02.11.2022 22:29:05 |
4. |
Pospíšil Matěj |
11.03.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
113 |
15 |
|
prezentován |
18.01.2023 20:14:40 |
5. |
Voleský Daniel |
22.10.2007 |
SK HAMR, z.s. |
115 |
15 |
|
prezentován |
12.01.2023 08:27:01 |
6. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
117 |
15 |
|
prezentován |
28.11.2022 20:32:51 |
7. |
Krakovský Denis |
12.04.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
119 |
15 |
|
prezentován |
18.12.2022 13:18:58 |
8. |
Zavadil Alexandr |
15.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
120 |
15 |
|
prezentován |
21.01.2023 10:22:29 |
9. |
Nagy Filip |
14.01.2005 |
ŽLTC Brno |
130 |
15 |
|
prezentován |
01.11.2022 09:44:02 |
10. |
Krňávek David |
07.10.2006 |
TC Brno. |
130 |
15 |
|
prezentován |
01.11.2022 20:57:52 |
11. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
138 |
12 |
20 |
prezentován |
30.01.2023 16:01:20 |
12. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
159 |
12 |
16 |
WC ČTS prezentován |
01.11.2022 10:46:02 |
13. |
Čank Tobiáš |
04.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
244 |
9 |
17 |
WC ČTS prezentován |
01.11.2022 12:18:35 |
14. |
Korolenko Kirill |
20.06.2008 |
TK Sparta Praha |
261 |
9 |
15 |
prezentován |
04.02.2023 20:30:22 |
15. |
Kuch Kristián |
16.08.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
780 |
3 |
347 |
WC POŘ prezentován |
11.12.2022 10:21:33 |
16. |
Jányš Albert |
04.03.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
850 |
3 |
324 |
WC POŘ prezentován |
21.02.2023 09:53:54 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kalousek Kryštof |
20.02.2006 |
TK SC OSTRAVA |
135 |
12 |
|
prezentován |
05.02.2023 09:33:58 |
2. |
Olša Michal |
10.03.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
140 |
12 |
|
prezentován |
08.02.2023 20:39:55 |
3. |
Sršeň Alexandr |
24.01.2007 |
TK Frýdlant v Čechách |
142 |
12 |
|
|
07.11.2022 18:22:35 |
4. |
Velčovský Vojtěch |
20.04.2005 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
148 |
12 |
|
|
16.01.2023 19:44:51 |
5. |
Valenta Ondřej |
14.12.2007 |
TK Spartak Jihlava |
168 |
12 |
|
|
13.12.2022 16:26:49 |
6. |
Bonk Vojtěch |
26.04.2005 |
Městský tenisový klub Karviná |
183 |
12 |
|
|
16.01.2023 13:11:02 |
7. |
Postupa Martin |
26.04.2007 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
197 |
12 |
|
prezentován |
07.02.2023 19:34:06 |
8. |
Blumaier Daniel |
20.05.2005 |
ŽLTC Brno |
267 |
9 |
|
|
12.02.2023 16:50:48 |
9. |
Spáčil Jan |
14.01.2008 |
TK Milo Olomouc |
361 |
6 |
21 |
|
09.01.2023 08:15:58 |
10. |
Kotrba Adam |
27.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
430 |
6 |
32 |
|
13.01.2023 11:21:04 |
11. |
Šafařík Jonáš |
10.03.2006 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
474 |
4 |
|
prezentován |
31.01.2023 13:19:34 |
12. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
493 |
4 |
54 |
|
11.12.2022 10:20:53 |
13. |
Klimša Ondřej |
15.07.2008 |
TK SC OSTRAVA |
619 |
4 |
39 |
|
10.01.2023 18:38:01 |
14. |
Zagól Jakub |
15.10.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
936 |
3 |
|
|
29.01.2023 13:55:03 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
608 |
4 |
25 |
odhlášeno hráčem |
18.01.2023 12:27:16 |
2. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
161 |
12 |
12 |
odhlášeno hráčem |
08.02.2023 19:20:18 |
3. |
Martin Duffek Tomas |
10.01.2011 |
LTK Liberec |
1028 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
09.02.2023 15:28:05 |
4. |
Doležel Alex |
14.09.2005 |
TK SK Kladno, z.s. |
121 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2023 17:56:17 |
5. |
Grulich Josef |
05.04.2006 |
TK Milo Olomouc |
342 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2023 09:39:31 |
6. |
Vymazal Kryštof |
04.06.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
162 |
12 |
13 |
odhlášeno hráčem |
15.02.2023 13:41:55 |
7. |
Fröhlich Max |
09.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
61 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2023 14:31:43 |
8. |
Fröhlich Jan |
09.07.2007 |
TK Horní Měcholupy |
78 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2023 14:32:17 |
9. |
Chodora Radek |
23.01.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
65 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2023 11:30:19 |
10. |
Burián Marek |
19.10.2006 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
114 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2023 07:33:49 |
11. |
Homolka Filip |
11.12.2007 |
TC Bajda Kroměříž |
255 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2023 09:30:16 |
12. |
Mandelík Lukáš |
09.09.2005 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
215 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2023 15:03:49 |
13. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
193 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2023 07:34:52 |
14. |
Fidler Tomáš |
03.07.2008 |
Lokomotiva Praha |
122 |
15 |
111 |
odhlášeno hráčem |
18.02.2023 10:57:50 |
15. |
Kilian Darek |
29.09.2007 |
ŽLTC Brno |
211 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2023 11:48:46 |
16. |
Žiška Štěpán |
01.09.2008 |
ŽLTC Brno |
461 |
4 |
10 |
odhlášeno hráčem |
18.02.2023 14:51:58 |
17. |
Kratochvíl Tomáš |
16.02.2006 |
TK Milo Olomouc |
55 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2023 17:04:49 |
18. |
Losman Matěj |
14.06.2005 |
LTC Houštka |
158 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2023 19:08:08 |
19. |
Martinovič Filip |
27.06.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
245 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2023 19:22:23 |
20. |
Melichar Ivan |
10.11.2005 |
TC Brno. |
243 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2023 12:10:37 |
21. |
Hrášek Jakub |
06.08.2005 |
LTC Modřany 2005 |
133 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2023 23:15:08 |
22. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
380 |
6 |
63 |
odhlášeno hráčem |
20.02.2023 09:25:42 |
23. |
Bako Jan |
23.08.2005 |
TJ Baník Ostrava OKD |
106 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2023 15:17:59 |
24. |
Bartoš Adrian |
13.08.2006 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
128 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2023 17:03:11 |
25. |
Šiler Martin |
15.02.2005 |
Sokol Říčany |
66 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2023 11:43:07 |
26. |
Luňák Maxim |
20.12.2007 |
Lokomotiva Praha |
183 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2023 14:56:17 |
27. |
Augustýn Tadeáš |
06.05.2006 |
SK HAMR, z.s. |
175 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2023 15:36:45 |
28. |
Čepelík Matouš |
08.03.2008 |
LTK Liberec |
377 |
6 |
11 |
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 09:33:16 |
29. |
Fisk Nicholas |
02.01.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
124 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 13:36:22 |
30. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
598 |
4 |
163 |
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 16:18:22 |
31. |
Rychtář Hans |
21.01.2005 |
SK Tenis Tišnov |
180 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 16:57:29 |
32. |
Šusta Bartoloměj |
05.10.2006 |
F.H.TK Dobřichovice |
123 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 17:43:58 |
33. |
Bien Daniel |
05.05.2006 |
TK Sparta Praha |
44 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 17:54:11 |
34. |
Blaška Sebastian |
07.08.2008 |
ŽLTC Brno |
232 |
9 |
43 |
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 18:58:00 |
35. |
Kralik Florian |
21.01.2006 |
TK Znojmo |
281 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2023 19:32:16 |
36. |
Picek Samuel |
01.12.2005 |
Slavoj Český Brod |
198 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2023 14:00:22 |
37. |
Aparin Alaoui Robert |
02.12.2007 |
TK Sparta Praha |
315 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2023 14:30:51 |
38. |
Vacula Filip |
29.04.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
43 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2023 15:22:41 |
39. |
Kozlovský Matyáš |
30.09.2007 |
I.ČLTK Praha |
58 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2023 16:24:01 |
|