Název: | TJ Spoje Praha | Pořadatel: | TJ Spoje Praha | Datum: | 19.-21.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Šiler Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sirotek Oskar | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Augustýn Tadeáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kalle Nicholas | | | 6:7 (4), 6:4, 1:0 (5) | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šafařík Jakub | | 3:6, 6:2, 1:0 (14) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kovačka Matouš | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rychlý Petr | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Brázda Filip | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zábelka Daniel | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Vlasák Matěj | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Holub Lukáš J. | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stibůrek Filip | | | | | scr. |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Matějíček Štěpán | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Dvořák David | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Sanin Vladislav | | | 7:6 (5), 6:4 | | |
| | | | | |
Jandík Patrik | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šefčík Lukáš | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rieser Frederik William | | | | 3:6, 7:6 (5), 1:0 (7) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novotný Kryštof | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Klein David | | | scr. | | |
| | | | | |
Kessler Miroslav | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Havránek Šimon | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdova Eva |
Poznámka pořadatele: Sobota 9:00: Sirotek-Augustyn, Rychly-Brazda, Zabelka-Vlasak, Matějiček-Dvořak…10:00: Sanin-Jandik, Klein-Kessler, Kalle-Šafařik, Rieser-Novotny.. 11:30: Šiler, Kovačka. 12:45: Holub, Stiburek, Šefčik, Havranek |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Šiler Martin | 96 | 15 | Havránek Šimon | 148 | 12 | Šefčík Lukáš | 204 | 9 | Kovačka Matouš | 210 | 9 | Šafařík Jakub | 225 | 9 | Holub Lukáš J. | 254 | 6 | Stibůrek Filip | 260 | 6 | Rieser Frederik William | 266 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 302081 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Růžička Jan | 16.11.2007 | Sport club Na Zámečku |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé |
|