Název: | Lob cup | Pořadatel: | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Datum: | 08.-11.01. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Fáček Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bradík Jonáš | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Augustýn Tadeáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Páltik Richard | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | |
Kuba Luboš | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Stibůrek Filip | | | | | |
| | | | | |
Šusta Bartoloměj | | | | 6:7, 6:3, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hladík Daniel | 1:6, 6:0, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Jarolímek Josef | | | scr. | | |
| | | | | |
Freiberg Radim | 7:6, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hanzl Jan | | | | | |
| | | | | |
Kovačka Matouš | | | | | 6:0, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sina Jakub | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Dvořák Lukáš | 7:6, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Šidlík Jan | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Voleský Daniel | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šmejkal Šimon | | | | | |
| | | | | |
Rat Adam | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrabánek Michal | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Říha Šimon | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Novotný Kryštof | | | 6:0, 6:7, 1:0 | | |
| | | | | |
Valenta Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Ledvina Jan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na pondělí: 9:40==Fáček-Stibůrek, Kovačka-Šmejkal, Rat-Ledvina, 11:00 Podškubková-Šípková, Palánová-Hrabánková, Hladká-Oktiabreva |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Fáček Jan | 60 | 20 | Ledvina Jan | 111 | 12 | Šusta Bartoloměj | 138 | 12 | Šmejkal Šimon | 153 | 12 | Rat Adam | 207 | 9 | Kovačka Matouš | 210 | 9 | Hanzl Jan | 234 | 9 | Stibůrek Filip | 260 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 89 |
Kódové číslo akce: 302045 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Voleský Jakub | 24.04.2005 | SK HAMR, z.s. | Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Bursa Tomáš | 01.02.2007 | LTK Liberec |
|