Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
O pohár Tenisového klubu DEZA
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí
Datum:
08.-10.01.
Věk. kategorie:
dorost
Juřena Michal
Juřena
Juřena
Dujka Dominik
6:0, 7:5
Mandelík
Mandelík Lukáš
6:2, 6:3
Juřena
Káňa Viktor
6:3, 6:4
Káňa
Káňa
6:0, 6:1
Šindler
Šindler Danielius
Juřena
Bárta Jan
6:1, 6:1
Bárta
Šafařík
6:2, 7:6 (5)
Šafařík
Šafařík Jonáš
Kubáň
Ševčík Martin
3:6, 6:1, 1:0 (12)
Ševčík
Kubáň
5:7, 6:1, 1:0 (7)
Kubáň
Kubáň Pavel
Juřena
Prusenovský Adam
6:2, 6:1
Prusenovský
Prusenovský
Bobek Vojtěch
6:2, 6:4
Kovář
Kovář Adam
6:1, 6:2
Prusenovský
Šošolík Pavel
6:2, 6:4
Šošolík
Šošolík
6:3, 6:3
Zajicek
Zajicek Nicholas
Zavadil
Jüttner Maxmilián
3:6, 6:1, 1:0 (3)
Jüttner
Zavadil
6:0, 6:1
Zavadil
Zavadil Alexandr
Zavadil
Mück Filip
7:5, 6:3
Nezval
Nezval Jakub
6:3, 6:1
Pospíšil
6:1, 6:3
Pospíšil
Pospíšil Matěj
Juřena
Velčovský Vojtěch
6:2, 7:5
Velčovský
Velčovský
Berka Dalibor
6:2, 6:3
Tajdus
Tajdus Tomáš
6:1, 6:1
Velčovský
Svozil Václav
7:6 (2), 7:6 (7)
Svozil
Chovanec
6:0, 6:3
Chovanec
Chovanec Jakub
Fiala
Pešat Oliver
7:5, 4:6, 1:0 (7)
Pešat
Budina
6:4, 6:1
Budina
Budina Martin
Fiala
Hanák Ondřej
6:4, 4:6, 1:0 (7)
Hanák
Homolka Filip
6:1, 6:2
Fiala
6:7 (4), 6:3, 1:0 (8)
Fiala
Fiala Jiří
Knesl
Olša Michal
6:1, 6:2
Olša
Olša
6:3, 6:0
Kuchař
Kuchař Saša
Bairo
Lys Ondřej
2:6, 6:2, 1:0 (7)
Lys
Bairo
6:1, 6:2
Bairo
Bairo Dylan
Knesl
Pokorný Lukáš
6:3, 6:2
Pokorný
Křesala
6:2, 4:6, 1:0 (9)
Křesala
Křesala Matyáš
Knesl
Horák Vladimír
6:1, 6:0
Bartoš
Bartoš Adrian
6:3, 6:0
Knesl
4:6, 6:2, 1:0 (6)
Knesl
Knesl David
Rozhodčí turnaje:
Křesala Dušan (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:
Cizinec 1 - Chovanec Jakub
Počet účastníků
38
Nasazení
CŽ
BH
Juřena Michal
72
15
Knesl David
152
12
Fiala Jiří
162
9
Prusenovský Adam
167
9
Kubáň Pavel
168
9
Olša Michal
184
9
Pospíšil Matěj
191
9
Velčovský Vojtěch
200
9
Kategorie : 5
Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 302039
Juřena Michal
-
Prusenovský Adam
Juřena
-
Prusenovský
Juřena
-
Prusenovský
Bobek Vojtěch
-
Nezval Jakub
6:1, 6:2
Pešat
-
Kovář
Pešat Oliver
-
Kovář Adam
6:2, 6:4
Juřena
-
Prusenovský
Káňa Viktor
-
Kubáň Pavel
6:4, 6:4
Káňa
-
Kubáň
Šafařík Jonáš
-
Pokorný Lukáš
6:2, 6:3
Budina
-
Zavadil
Chovanec Jakub
-
Bairo Dylan
6:3, 6:3
Budina
-
Zavadil
Budina Martin
-
Zavadil Alexandr
6:7 (7), 6:1, 1:0 (4)
Juřena
-
Prusenovský
Šošolík Pavel
-
Mandelík Lukáš
6:1, 6:3
Šošolík
-
Mandelík
Hanák Ondřej
-
Mück Filip
6:3, 6:2
Velčovský
-
Fiala
Křesala Matyáš
-
Svozil Václav
3:6, 6:2, 1:0 (8)
Velčovský
-
Fiala
Velčovský Vojtěch
-
Fiala Jiří
6:3, 6:3
Knesl
-
Olša
Tajdus Tomáš
-
Bartoš Adrian
6:3, 6:2
Tajdus
-
Bartoš
Lys Ondřej
-
Horák Vladimír
6:2, 6:1
Knesl
-
Olša
Berka Dalibor
-
Homolka Filip
6:1, 6:1
Knesl
-
Olša
Knesl David
-
Olša Michal
6:4, 6:1
Rozhodčí turnaje:
Křesala Dušan (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:
cizinec 1 - Chovanec Jakub
Počet dvojic
15
Nasazení
CŽ
BH
Juřena Michal
72
15
Knesl David
152
12
Fiala Jiří
162
9
Prusenovský Adam
167
9
Kubáň Pavel
168
9
Olša Michal
184
9
Velčovský Vojtěch
200
9
Bartoš Adrian
213
9
Kategorie : 5
Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 304039
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Chovanec Jakub
25.07.2005
TK DEZA Valašské Meziříčí