Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TK Oáza Říčany
Pořadatel:
TK Oáza Říčany
Datum:
18.-20.12.
Věk. kategorie:
dorost
Bureš Oliver
Bureš
Bureš
Braun Denis
6:2, 6:1
Beneš
Beneš Daniel
6:3, 6:2
Žoldák
Valenta Ondřej
6:1, 6:4
Valenta
Žoldák
Žoldák Patrik
6:2, 6:2
Žoldák
Žoldák
Páleníček Oskar
6:2, 6:1
Páleníček
Páleníček
Koutek Petr
6:2, 6:3
Klíma
Klíma Jakub
6:1, 6:2
Derenin
Sedláček Mirek
6:3, 7:6 (4)
Sedláček
Derenin
Derenin Matyáš
6:2, 6:0
Derenin
Žoldák
Šafařík Jakub
0:6, 6:3, 1:0 (6)
Šafařík
Šafařík
Strnad Štěpán
6:3, 6:3
Jirásek
Jirásek Milan
5:7, 7:6 (106)
Šafařík
Kunst Filip
6:1, 6:0
Kunst
Sina Jakub
6:4, 7:6 (3)
Kunst
Rat Adam
6:3, 6:3
Rat
Šafařík
Kovačka Matouš
6:2, 4:6, 1:0 (9)
Kovačka
Kovačka
Stibůrek Filip
6:3, 6:3
Stibůrek
Hruška
Doležal Jonáš
6:2, 6:3
Doležal
Kalina Štěpán
6:0, 6:1
Hruška
5:7, 6:1, 1:0 (6)
Hruška
Hruška Petr
Rozhodčí turnaje:
Naxerová Natálie (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků
21
Nasazení
CŽ
BH
Bureš Oliver
128
12
Hruška Petr
169
9
Páleníček Oskar
189
9
Rat Adam
207
9
Kovačka Matouš
210
9
Šafařík Jakub
225
9
Derenin Matyáš
227
9
Žoldák Patrik
253
6
Kategorie : 4
Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 302029
Bureš Oliver
-
Soukup Adam
Bureš
-
Soukup
Bureš
-
Soukup
Kovačka Matouš
-
Stibůrek Filip
6:4, 6:7 (5), 1:0 (8)
Kovačka
-
Stibůrek
Doležal Jonáš
-
Kalina Štěpán
6:4, 6:2
Bureš
-
Soukup
Šafařík Jakub
-
Kunst Filip
7:6 (1), 6:3
Sina
-
Rat
Sina Jakub
-
Rat Adam
6:3, 3:6, 1:0 (8)
Páleníček
-
Hruška
Klíma Jakub
-
Beneš Daniel
6:1, 7:6 (2)
Páleníček
-
Hruška
Páleníček Oskar
-
Hruška Petr
6:2, 6:0
Rozhodčí turnaje:
Naxerová Natálie (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Soukup Adam
66
20
Bureš Oliver
128
12
Hruška Petr
169
9
Páleníček Oskar
189
9
Rat Adam
207
9
Kovačka Matouš
210
9
Šafařík Jakub
225
9
Stibůrek Filip
260
6
Kategorie : 5
Součet BH: 83
Kódové číslo akce: 304029
Tisková PDF verze hracího plánu