Název: | Mladcova Cup 2021 | Pořadatel: | SK Zlín-Mladcová | Datum: | 27.-29.11. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Juřena Michal | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sýkora Jan | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Laššan Radek | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Dosoudil Dominik | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Kuchař Saša | 6:4, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | |
Novák Lukáš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Melichar Ivan | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Puskeiler Martin | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
Čujan Matěj | 6:2, 4:6, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | |
Remeš Martin | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Hádlík Michal | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Všetula Dalibor | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Svoboda Patrik | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Prokeš Bedřich | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Berka Dalibor | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Prusenovský Adam | | | | | 6:4, 7:6 (1) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Němeček Marek | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Robenek Štěpán | 5:7, 7:5, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Svoboda Michal | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Horák Vladimír | 1:6, 6:2, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Koryťák Vojtěch | | 6:7 (4), 6:2, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
Odstrčil Lukáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vaněk Tomáš | | | | 6:3, 4:6, 1:0 (8) | |
| | | | | |
Kovář Adam | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jemelka Jan | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Homolka Filip | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Váňa Tomáš | | | 7:6 (4), 6:1 | | |
| | | | | |
Vymazal Kryštof | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Beránek Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Svoboda Marek (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Neregistrovaný hráč č.1 - Michal Juřena, TK SK Zlín, neregistrovaný hráč č.2 - Beránek Ondřej, TK Na Dolině |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Juřena Michal | 72 | 15 | Beránek Ondřej | 105 | 15 | Prokeš Bedřich | 130 | 12 | Prusenovský Adam | 167 | 9 | Novák Lukáš | 180 | 9 | Vaněk Tomáš | 207 | 9 | Koryťák Vojtěch | 265 | 6 | Puskeiler Martin | 275 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 81 |
Kódové číslo akce: 302003 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Různar Kryštof | 28.06.2007 | LTC Velen Boskovice | Šošolík Pavel | 27.04.2006 | TK AGROFERT Prostějov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Juřena Michal | 04.10.2005 | TK Zlín | Beránek Ondřej | 18.02.2006 | TK Na Dolině o.s. |
|