Název: |
A1 Kvalifikace MČR |
Datum: |
14.-18.06. |
Pořadatel: |
LTC Pardubice (A - 500) |
Místo konání: |
LTC Pardubice |
Kódové číslo: |
216135 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Po do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D. |
Dostihová 1206 | |
530 06 Pardubice | |
Tel. (1): |
777 132 728 |
Tel. (2): |
728 407 725 |
Tel. (3): |
777 401 431 |
E-mail: |
zalabska@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Petruželová Lucie | 30.08.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 30 |
25 |
25.05.2021 14:15:00 |
||
2. |
Polanská Tereza | 10.01.1998 | TK Slavia Plzeň | 33 |
25 |
18.05.2021 12:20:52 |
||
3. |
Tomajková Kristýna | 28.03.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 37 |
25 |
11 |
24.05.2021 10:13:42 |
|
4. |
Štruplová Julie | 16.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 39 |
20 |
6 |
23.05.2021 21:23:21 |
|
5. |
Mandelíková Kateřina | 13.06.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 45 |
20 |
12 |
03.06.2021 16:52:47 |
|
6. |
Kuchařová Michaela | 21.11.2001 | SK JC Sport Opava | 46 |
20 |
26.05.2021 08:09:53 |
||
7. |
Abeldinova Alla | 25.04.2004 | Tenisklub Cheb | 56 |
20 |
17 |
23.05.2021 18:06:50 |
|
8. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 60 |
15 |
24 |
18.05.2021 15:42:53 |
|
9. |
Novotná Nikola | 01.11.1998 | LTC Modřany 2005 | 62 |
15 |
18.05.2021 13:06:35 |
||
10. |
Moravcová Adéla | 10.09.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 63 |
15 |
28 |
29.05.2021 14:21:38 |
|
11. |
Dohnalová Rozálie | 25.07.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 65 |
15 |
88 |
24.05.2021 18:54:33 |
|
12. |
Kulhavá Veronika | 20.08.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 66 |
15 |
27.05.2021 21:19:29 |
||
13. |
Neradová Kamila | 21.02.2002 | TK Strakonice | 69 |
15 |
35 |
31.05.2021 10:49:11 |
|
14. |
Dörreová Adéla | 28.09.2002 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 78 |
15 |
228 |
03.06.2021 21:54:14 |
|
15. |
Břicháčková Sabina | 24.07.2001 | Tenisklub Cheb | 86 |
15 |
02.06.2021 22:59:35 |
||
16. |
Filip Kateřina | 01.09.1999 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 89 |
12 |
22.05.2021 19:29:16 |
||
17. |
Kareisová Ludmila | 20.02.2002 | LTK Liberec | 92 |
12 |
61 |
18.05.2021 21:56:49 |
|
18. |
Jelínková Daniela | 02.10.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 97 |
12 |
140 |
volná karta | 07.06.2021 17:33:04 |
19. |
Šulcová Vanesa | 11.12.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 102 |
12 |
97 |
18.05.2021 18:20:56 |
|
20. |
Havrlíková Adéla | 28.10.2001 | LTK TEPLICE o.s. | 104 |
12 |
02.06.2021 17:23:05 |
||
21. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 108 |
12 |
19.05.2021 17:22:05 |
||
22. |
Kroisová Adéla | 21.12.1999 | Tenisový klub Eden HK | 110 |
12 |
02.06.2021 20:57:32 |
||
23. |
Hejtmánková Sára | 17.03.2004 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 122 |
12 |
25 |
volná karta | 06.06.2021 18:10:37 |
24. |
Křenková Tereza | 30.08.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 129 |
12 |
26 |
23.05.2021 20:04:47 |
|
25. |
Kareisová Jana | 19.01.2006 | LTK Liberec | 143 |
9 |
65 |
volná karta ČTS | 18.05.2021 21:55:25 |
26. |
Šmejkalová Amélie | 16.02.2005 | I.ČLTK Praha | 149 |
9 |
15 |
31.05.2021 19:10:25 |
|
27. |
Hažmuková Viktorie | 14.02.2005 | I.ČLTK Praha | 152 |
9 |
27 |
volná karta ČTS | 07.06.2021 17:32:48 |
28. |
Wasserbauerová Adéla | 18.09.1998 | LTC Pardubice | 157 |
9 |
volná karta pořadatel | 22.05.2021 20:01:30 |
|
29. |
Hranáčová Kristýna | 20.03.2004 | TK Most | 161 |
9 |
19 |
31.05.2021 09:12:24 |
|
30. |
Šimonová Sára | 20.06.2003 | ŽLTC Brno | 176 |
9 |
153 |
29.05.2021 10:29:29 |
|
31. |
Kučerová Tereza | 11.12.2001 | LTC Pardubice | 193 |
9 |
03.06.2021 15:09:28 |
||
32. |
Smékalová Magdaléna | 17.01.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 199 |
9 |
30 |
29.05.2021 21:15:31 |
|
33. |
Lhotáková Barbora | 23.01.2003 | TJ Spoje Praha | 208 |
9 |
247 |
24.05.2021 17:21:54 |
|
34. |
Škrabalová Gabriela | 31.10.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 227 |
6 |
108 |
04.06.2021 09:28:47 |
|
35. |
Davidová Natálie | 15.10.2005 | LTC Pardubice | 242 |
6 |
44 |
volná karta pořadatel | 19.05.2021 17:40:43 |
36. |
Michálková Barbora | 03.04.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 248 |
6 |
29 |
23.05.2021 20:19:49 |
|
37. |
Rainke Natálie | 18.04.2004 | TJ Spartak Trhové Sviny | 250 |
6 |
54 |
26.05.2021 17:34:40 |
|
38. |
Havlová Libuše | 28.05.2005 | TJ Spoje Praha | 359 |
4 |
134 |
23.05.2021 20:59:38 |
|
39. |
Ticháčková Eliška | 14.12.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 441 |
4 |
105 |
03.06.2021 14:13:56 |
|
40. |
Jelínková Barbora | 19.05.2004 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 611 |
3 |
81 |
03.06.2021 17:04:29 |
|
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Zelníčková Radka | 13.06.2003 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 46 |
20 |
4 |
10.06.2021 11:32:33 |
|
2. |
Hrubanová Gabriela | 20.01.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 112 |
12 |
173 |
11.06.2021 13:12:26 |
|
3. |
Barnes Katherine | 29.08.2001 | Slavoj Český Brod | 122 |
12 |
13.06.2021 08:49:40 |
||
4. |
Josefová Adéla | 11.05.2000 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 124 |
12 |
12.06.2021 10:41:54 |
||
5. |
Drukerová Liliana Tucky | 28.07.2002 | Sokol Říčany | 125 |
12 |
71 |
09.06.2021 11:52:45 |
|
6. |
Škachová Magdaléna | 08.12.2003 | LTC Slovan Kladno | 250 |
6 |
139 |
30.05.2021 15:47:12 |
|
7. |
Picková Věra | 14.03.2006 | Jiskra Velké Březno | 266 |
6 |
257 |
18.05.2021 17:35:09 |
|
8. |
Poláková Tereza | 15.06.2004 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 268 |
6 |
58 |
08.06.2021 17:17:00 |
|
9. |
Slavíková Emma | 24.01.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 329 |
4 |
257 |
23.05.2021 19:32:29 |
|
10. |
Blaščíková Kateřina | 16.07.2003 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 390 |
4 |
167 |
19.05.2021 17:27:00 |
|
11. |
Kotlíková Inez Maria | 31.01.2003 | TK Sparta Praha | 390 |
4 |
29.05.2021 06:36:36 |
||
12. |
Fuksová Natalie | 04.09.2005 | F.H.TK Dobřichovice | 490 |
4 |
78 |
10.06.2021 19:28:49 |
|
13. |
Knížová Jana | 19.08.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 591 |
3 |
159 |
08.06.2021 21:44:51 |
|
14. |
Peldová Nikola | 04.01.2006 | SK HAMR, z.s. | 723 |
1 |
336 |
21.05.2021 21:03:03 |
|
15. |
Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 723 |
1 |
384 |
02.06.2021 23:29:30 |
|
16. |
Jámborová Ema | 28.09.2010 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 723 |
1 |
08.06.2021 10:16:57 |
||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šílová Nela | 19.05.2006 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 723 |
1 |
97 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2021 11:12:17 |
2. |
Petáková Helena | 21.04.2004 | F.H.TK Dobřichovice | 242 |
6 |
283 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2021 13:38:37 |
3. |
Jančíková Gabriela | 08.06.2002 | SK Jundrov Brno | 131 |
12 |
79 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 08:36:33 |
4. |
Hrabalová Eliška | 21.09.2005 | TC Dvůr Králové, z.s. | 180 |
9 |
69 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 11:19:16 |
5. |
Bejlek Sára | 31.01.2006 | TK Sparta Praha | 130 |
12 |
10 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 11:50:34 |
6. |
Nováková Karolína | 26.10.2002 | TK Slavia Plzeň | 40 |
20 |
52 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2021 21:06:49 |
7. |
Borovičková Nicol | 09.04.2006 | TK Znojmo | 500 |
3 |
310 |
odhlášeno hráčem | 07.06.2021 12:38:58 |
8. |
Mihoková Petra | 04.11.2004 | TCG Karlovy Vary | 128 |
12 |
33 |
odhlášeno hráčem | 07.06.2021 19:53:22 |
9. |
Charvátová Vivien | 24.07.2001 | LTC Hodonín | 111 |
12 |
odhlášeno hráčem | 09.06.2021 09:45:57 |
|
10. |
Kajabová Klára | 24.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 329 |
4 |
51 |
odhlášeno hráčem | 09.06.2021 21:30:07 |
11. |
Pávková Katrin | 06.07.2005 | I.ČLTK Praha | 166 |
9 |
13 |
IS: lhůta 5 dní | 10.06.2021 09:40:51 |
12. |
Sychrovská Nikola | 03.01.2004 | TC Chrudim z.s. | 436 |
4 |
329 |
IS: lhůta 5 dní | 11.06.2021 10:50:57 |
13. |
Benešová Nicol | 16.09.2004 | SK JC Sport Opava | 242 |
6 |
134 |
odhlášeno hráčem | 12.06.2021 19:38:22 |
14. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 103 |
12 |
171 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 09:48:11 |
15. |
Heinzová Izabela | 11.12.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 79 |
15 |
384 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 09:48:18 |
16. |
Mamicová Kristýna | 16.02.2000 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 288 |
6 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 11:33:12 |
|
17. |
Vašíčková Michelle | 26.02.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 723 |
1 |
259 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 11:33:47 |
18. |
Vlčková Karolína | 17.10.2000 | TJ Spoje Praha | 54 |
20 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 13:19:48 |
|
19. |
Doležalová Nicol | 29.03.2004 | LTC Pardubice | 429 |
4 |
327 |
odhlášeno pořadatelem | 13.06.2021 13:23:24 |
20. |
Svozilová Marie | 06.12.2002 | LTC Modřany 2005 | 88 |
12 |
61 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 13:52:06 |
21. |
Kněžková Nelly | 02.12.2003 | TK Sparta Praha | 96 |
12 |
36 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 14:57:31 |
22. |
Sluková Blanka | 22.09.2003 | TCEN Hrádek nad Nisou | 117 |
12 |
346 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 15:34:51 |
23. |
Klimovičová Linda | 18.06.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 71 |
15 |
8 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2021 17:29:34 |